Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties funkcija ir funkcija

Oct 26, 2017

Humino rūgštis yra natūralių organinių makromolekulinių junginių mišinys. Gamtoje plačiai prigimtyje humuso rūgšties dalis dirvožemyje yra didžiausia, dirvožemio humuso rūgštis yra fizikinis ir cheminis heterogeninis kompleksinis molekulinės masės mišinys, kuris yra polidispersiškas, mišinys yra natūralus, didelio molekulinio svorio, geltona - juoda, amorfinė, koloidinė, riebalų ir aromatinė organinė polielektrolitų kompozicija negali naudoti vienos cheminės struktūros.

Iš kur atsirado humino rūgštis?

1, atsiradusi dirvožemio humicio rūgštis, daugiausia augalai veikiant mikroorganizmams, sudarant specialių makromolekulinių organinių junginių mišinio klasę.

2, anglies humuso rūgštis yra mikrobų skilimas ir augalų transformacija, bet ir po ilgalaikio geologinio ir cheminio poveikio bei klasių makromolekulinių organinių junginių mišinio susidarymo.

Humino rūgšties struktūros funkcija ir funkcija

1, struktūra

Humino rūgštis yra natūralių organinių silpnų rūgščių, sudarytų iš fulviko rūgšties, juodos fulviko rūgšties ir rudos rūgšties trijų dalių, klasė.

2 elementų sudėtis

Anglies humusinė rūgštis ir dirvožemio organinė medžiaga huminės rūgštys turi panašią struktūrą ir pobūdį pagrindinių elementų Humino rūgšties anglies, vandenilio, deguonies, yra nedidelis kiekis azoto ir sieros, be įvairių funkcinių grupių.

3, humino rūgšties vaidmuo

Organinės medžiagos dirvožemyje dažniausiai viršija humusinę rūgštį, humusinė rūgštis korozinėse rūgštyse yra pagrindinė korpusas ir jo derinys su metalo jonais. Humino rūgštis yra labiausiai aktyvi ir veiksmingiausia organinių medžiagų dalis.

(1) tiesioginis humuso rūgšties poveikis

Skatinti augalų augimą ir padidinti derlių derlių.

(2) netiesioginis poveikis

Fizinis vaidmuo

A. Gerinti dirvožemio struktūrą. B. Grunto įsiskverbimo ir erozijos prevencija. C. padidinti dirvožemio vandens laikymo pajėgumus, pagerinti atsparumą šalčiui. D. daro dirvožemio spalvą tamsesnę, palengvina saulės energijos sugėrimą.

② cheminis poveikis. A. Derinkite dirvožemio pH. B. Pagerinti ir optimizuoti maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimą. C. padidinti dirvožemio savybes. D. Šarminėse sąlygose yra natūralus kompleksoninis agentas (helatuotas su metalo jonais, skatina augalų absorbciją). E. Turtingas augalų augimui būtinos organinės medžiagos ir mineralai. F. Pagerinti organinių trąšų tirpumą ir sumažinti trąšų kiekį. G. Maistinė medžiaga paverčiama į augalą lengvai absorbuojamą būklę. H. gali stiprinti augalinės azoto absorbciją, mažinti fosforo imobilizaciją, gali prasiskverbti į azotą, fosforą ir kalį bei kitus elementus, dirvožemyje saugomą dėžę, taip pat pagreitinti maistinių medžiagų į augalo kūną procesą, pagerinti neorganinių trąšų naudojimas Todėl humino rūgštis yra augalų maistinių elementų ir fiziologiškai aktyvių medžiagų "rezervas".

③ biologinis poveikis

A. stimuliuoja naudingų mikrobų augimą ir reprodukciją dirvožemyje. B. pagerinti natūralų augalų ligų atsparumą, kenkėjų atsparumą.

Ketvirta, dažniausiai naudojamos humuso rūgšties rūšys ir savybės

Šiuo metu humusinė rūgštis, paprastai naudojama kaip trąša, yra padalinta į lignito humuso rūgštį, ištemptą anglies humusinę rūgštį, durpyną (pievų žemutinę humusinę rūgštį).

1, lignito humuso rūgštis yra antroji anglies (diagenetinių) produktų gamybos proceso stadija, į karstą anglį fazėje nėra huminės rūgšties, lignito humuso rūgštis, kurios bendras kiekis yra 1-85%, ruda ruda ruda išvaizda, juoda, pagal į gylį galima suskirstyti į

(1) dirvožemio lignitas: karbonizacijos laipsnis yra žemas, mažai anglies kiekis, humino rūgšties kiekis yra didesnis, paprastai didesnis kaip 40%.

(2) šviesios rudos akmens anglys: gilesnio anglies kiekio, anglies kiekis yra didesnis, humuso rūgšties kiekis yra mažas, paprastai 1-10%.

(3) tankus lignitas: tarp (1) ir (2) tarp bendro humuso rūgšties kiekio iki maždaug 30%.

2, išmetamos anglies humuso rūgštis, kuri palieka anglis, paprastai vadinama "Johnson". Paprastai šalia lignito, bituminių akmens anglių, antracito, ore, saulės, lietaus ir sniego, smėlio, užšalto ir kitokio atmosferos įsiskverbimo ar gaminio susidarymo ar jo poveikio. Šio proceso metu susidaranti humusinė rūgštis yra atmosferos rūgšties anglies humuso rūgštis, dar vadinama natūralia regeneruota humino rūgštimi, humuso rūgšties kiekis atmosferos anglies kure svyruoja svyruoja 5-80%.

3, durpių (durpių, durpių ir tt) humino rūgštis

Durpės yra pradinis anglies formavimo etapas, dar vadinamas durpėmis, Kinijos durpių humino rūgšties kiekis yra 20-40%. Organinėse medžiagose esantis rupumas nėra skaidomas dėl augalų atliekų ir humuso rūgščių sudėties, o Kinijos durpių humuso rūgšties kiekis yra 20-40%.