Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties geras poveikis

Jul 12, 2017

Humino rūgšties trąšos tinka visų rūšių dirvožemiui, Humino rūgščiai, tačiau esant skirtingoms dirvožemio sąlygoms, derlingumas yra skirtingas.

Gamybos bandymas įrodė:

① organinių medžiagų trūkumas nevaisingame ir nedidelio derlingumo lauke; Humino rūgšties humuso rūgšties trąšų derliaus padidinimas; Humino rūgšties derlingas dirvožemis didelės talpos trąšose dėl huminių rūgščių trąšų taikymo taip pat gali padidinti gamybą, tačiau santykinai prastos nevaisingos dirvožemio masė

② silpna smėlio struktūra, humuso druskingo dirvožemio, rūgšties raudonojo dirvožemio dirvožemio humuso rūgšties trąšos, derlingumo efektas yra ypač akivaizdus.

③ Dirvožemio maistinių medžiagų kiekis turėjo didelį poveikį huminių rūgščių trąšų derliui. Humino rūgštis. Rezultatai parodė, kad amonio humuso rūgšties derlius buvo didesnis nei humic rūgšties, Humic Acid ir humuso rūgšties poveikis dirvožemiui buvo mažas. Mažiau, azoto ir fosforo grubus dirvožemio, Humino rūgšties ar greito veikimo fiksuoto dirvožemio grubus sutrikimas, trąšų poveikis yra didesnis.

④ druskos rūgšties, humino rūgšties trąšos gali sugerti vandenį, Humino rūgštis pagerina kvėpavimo būklę, pasėlius, plaukų šaknis palankus; sausa ir sausa žemė, humusinė rūgštis, humic rūgšties trąšos gali sugerti vandenį, humuso rūgšties vanduo, išlaikyti dirvožemio drėgmę, sumažinti garavimą ir padidinti atsparumą pasėliams sausra. Humino rūgštis Reikėtų pažymėti, kad humic rūgšties trąšos yra labai vandens trąšos, sausas dirvožemis su drėkinimu, Humic Acid poveikis bus geresnis.

Pirma, humino rūgšties trąšos parenkamos taikant metodą. Jei naudojamas kaip Chong Shi, lašinamas drėkinimas ar lapų purškimas, rekomenduojama naudoti kalio humatą, humuso rūgšties amonio humatą arba kalio fulvatą, amonio fenvaleratą. Jei naudojamas kaip bazinės trąšos, Humic Acid rekomenduojama pasirinkti amonio humuso rūgšties arba amonio nitrato humatą ir kitas trąšas, todėl ši medžiaga turėtų būti skirta dirvožemiui palaidoti, nes humic acid amino acid humic acid and ammonium bicarbonate is a product of derinys, Humic Acid lengva išgarinti, Shi ar lapų purslų. Be to, netaikykite natrio humato dirvožemiuose su aukštu pH (fiziologiniu tirpalu).

Antra, Humic Acid pagal pasėlių pageidavimus ir augimo mazgus pasirenka humic rūgšties trąšas. Pvz., Vaismedžiams daugiausia dėmesio skiriama tręšimui trąšų, kalio trąšų, humuso rūgščių apvaisinimo metu, daugiausia dėmesio skiriant azoto trąšoms, humusinių rūgščių daigumui ir fosforo trąšų bei kalio trąšų koncentracijos diferencijavimui iki vaisių augimo laikotarpio reikia sutelkti dėmesį į azoto trąšas, kalį, kalio humuso rūgštį ir mikro trąšas. Be to, bet ir su augalinių trąšų parinktimis. Pavyzdžiui, vaismedžiai, Humic Acid baklažanų daržovės, tabakas, cukranendrės ir tt Humic Acid yra labiausiai kalio pasėliai, Humic Acid geriausia naudoti kalio humate trąšų.

Galiausiai, humic rūgšties trąšos parenkamos atsižvelgiant į pasėlių kategoriją ir kainą. Humino rūgšties trąšos pagal maistinių medžiagų rūšį ir kiekį, suskirstytus į humuso rūgšties elementų trąšas, humino rūgšties junginius (mišrias) trąšas, humuso rūgšties organines trąšas, humuso rūgšties humusinę rūgštį, organines - neorganines kompleksines trąšas, humuso rūgšties mikroelementus, trąšas.

Dėl daržovių ir vaismedžių, Humic Acid galite pasirinkti huminių rūgščių organinių trąšų, humuso rūgšties organinių - neorganinių kompleksinių trąšų arba huminių rūgščių mikroelementų trąšų, šias trąšas, Humic Acid naudoti Humic rūgšties, organinės medžiagos gali pasiekti 20% iki 45%, Humic Acid gali veiksmingai pagerinti pasėlių skonį ir spalvą. Jei naudojamas purškimo ar lapų purslų purškimui, Humic Acid rekomenduojama rinktis humusinę rūgštį arba fulviko rūgštį turinčias vandenyje tirpus trąšas, nors trąšų kaina yra didesnė, Humic Acid, bet greita, veiksminga, Humic Acid, todėl ji naudojama didesnė ekonominių kultūrų vertė. Nors humino rūgštis gali būti naudojama visame augalų augimo laikotarpyje, tačiau dėl ekonominių priežasčių po pasėlių persodinimo, prieš gėlių, išsipučia, pasukite keturis pagrindinius impulso periodus 1 ~ 2 kartus, išsiplėtimo laikotarpį ir spalvą "Combined" su purškimo efektu bus geriau