Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis pasikliauja rūgštimi, kad ją kondicionuotų

Sep 29, 2017

Jei dirvožemis yra tik nedidelis smėlis ir vanduo, smėlį lengva išnaikinti. Humino rūgštis yra klijai, kurie nesibaigia smėlio. Jei į smėlį įšvirkščiamas vanduo, Humic Acid arba temperatūra pakyla, vanduo greitai išgarinamas; arba vanduo greitai skystis. Humino rūgštis Tačiau, jei į žemę ir vandenį įpilama humino rūgšties, iš vienos pusės sumažėja vandens išgaravimas, kita vertus, sumažėja drėgmės praradimas, ypač vandens molekulės, giliai suderinamos su humino rūgštimi. Jei tokio paties kiekio smėlio ir humuso rūgšties mišinio, Humic Acid mišinys gali ne tik sugerti daugiau vandens, o vandens nėra lengva prarasti. Humino rūgštis gali sudaryti tam tikrą pagalbinę jėgą, palaikanti augalų augimą. Taigi, humino rūgštis yra dirvožemio vandens išlaikymo agentas.

Humino rūgštis turi stiprų chelatinį gebėjimą cheluoti beveik visas augalams reikalingas maistines medžiagas. Pavyzdžiui, dirvožemyje yra daug karbonato jonų. Kalcio jonai, reikalingi augalų augimui, lengvai pritraukia karbonatiniai jonai. Kalcio karbonato susidarymas. Tačiau jei humusinė rūgštis būna tokia pati, humusinė rūgštis bus tvirtai užrakinta kalcio jonais, kad išvengtų jo ir karbonato jonų sąlyčio, taigi kalcio jonai nebus sureguliuoti, Humic Acid nemokamai kalcio jonai Bus augalų absorbcija, padidins augalų augimui reikalingą kalcio kiekį. Panašiai yra ir kitų maistinių medžiagų, tokių kaip magnio cinkas.

Pastaraisiais metais per didelis žemės ūkio paskirties trąšų naudojimas, dirvožemis nėra rūgštėjimas, yra druskėjimas. Rūgštis, kad atsiribotų nuo šarmų neutralizuoti, šarmai priklausytų nuo rūgšties. Cheminiuose eksperimentuose yra klasių medžiagų, vadinamų "pH buferiu", buferiu ir rūgšties, ir humuso rūgšties pobūdžiu bei baze. Kai rūgštis pridedama prie buferio, buferis atlieka savo šarminį poveikį ir rūgšties poveikį, todėl rūgštėjimo laipsnis tampa labai lėtas. Humino rūgštis yra toks buferis. Iš tiesų, rūgštinėje dirvožemyje esančios humuso rūgšties medžiagos turi gerus rezultatus, pagrindinis dalykas yra tas, kad jis gali cheluoti toksiškus aliuminio jonus. Eksperimentiniai duomenys rodo, kad rūgštus dirvožemio aliuminio kiekis pertekliuje, humusinėje rūgštyje gali būti apvynioti aliuminio jonais, todėl aliuminis ir augalų kontaktas, dėl tos pačios priežasties yra sunkiųjų metalų, tokių kaip švinas ir kadmis, humino rūgštis, todėl unikalus jo pobūdis. dirvožemio priešnuodis.

Jei mes tik pagerinsime druskingo dirvožemio, tiesioginis humuso rūgšties žaliavos miltelių panaudojimas gali būti, bet turi būti laisvos žaliavos, kuriose yra humuso rūgšties Caixing, Humic Acid su dideliu kalcio ir magnio humuso rūgšties anglimis, vaidmuo nėra didelis;

Jei mes norime naudoti trąšas, atsižvelgiant į skirtingus laikotarpius, naudoti huminių rūgščių druskų, tokių kaip humic rūgšties kalio arba amonio humatas, arba fulviko rūgšties produktų pasirinkimą;

Jei augalininkystės ekonomika yra gana didelė, Humic Acid gali pasirinkti geresnę fulviko rūgšties produktų absorbciją, pvz., Vaisius ir daržoves vaisių pasirinkimo metu.