Namuose > žinios > Turinys

Humic Acid Remontas Gruntas

Sep 04, 2017

Dirvožemio išgavimas reiškia fizikinių, cheminių ir biologinių metodų panaudojimą dirvožemyje esančių teršalų pernešimui, absorbavimui, skaidymui ir transformavimui, jo koncentracijos mažinimui iki priimtino lygio arba toksiškų ir žalingų teršalų konvertavimo į nekenksmingas medžiagas. Dirvožemio remonto pramonėje esama dirvožemio taisymo technologija daugiau nei 100 rūšių visuotinai naudojamų technologijų yra daugiau nei 10 rūšių, gali būti suskirstyta į tris fizinius, cheminius ir biologinius metodus.

Iš esmės užteršto dirvožemio valymo techniniai principai gali būti:

(1) pakeisti teršalų buvimą dirvožemyje arba derinį su dirvožemiu, mažinant jo migraciją aplinkoje ir biologinį jo prieinamumą;

(2) sumažinti kenksmingų medžiagų koncentraciją dirvožemyje.

Dirvožemio taršos kontrolei, dirvožemio gerinimui, humino rūgštis rodo geresnį ir geresnį poveikį.

Kodėl yra humuso rūgštis?

Humino rūgštis yra natūraliai plačiai paplitusi makromolekulinė organinė medžiaga.

Humino rūgštis yra augalų ir gyvūnų liekanos, daugiausia augalų likučiai, mikroorganizmų skilimo ir transformacijos metu, taip pat keli geocheminiai procesai, sukėlę ir sukaupę organinių medžiagų klasę. Kai kurie fermentacijos procesai šiuolaikinėje pramonėje taip pat gali sukelti humusinę rūgštį.

Humino rūgšties žaliavų šaltinius galima suskirstyti į dvi kategorijas: anglį ir nealkoholines medžiagas.

Pirmasis iš jų daugiausia yra durpės, lignitas ir išmetamos anglies; tarp jų humuso rūgšties kiekis yra 10-80%.

Remiantis informacija, Kinijos anglies atsargos yra labai turtingos, yra 5 mlrd. Tonų durpių, lignito 126,5 mln. Tonų, išmetamosioms anglims vis dar nėra statistinių duomenų.

Pastaroji apima dirvožemį, vandenį, grybus ir kitas nealkoholines medžiagas, tokias kaip fenoliai, chinonai, angliavandeniai ir kitos medžiagos, tai yra biologinė fermentacija, oksidacija ar sintezė, gali gaminti humusines medžiagas, tokias kaip rinka dabar. Gautos humuso rūgšties .

Humino rūgštis yra pagrindinė humuso sudedamoji dalis, cheminė sudėtis yra sudėtinė, yra karboksilio, fenolio, ketono, fenolio hidroksilo ir kitų aktyvių mišinio funkcinių grupių, humuso rūgšties ypatingos struktūros ir fizikinių bei cheminių savybių, jos sprendimas ekologiniu atstatymu Dėl svarbaus vaidmens.

Kaip humic rūgštis nustato dirvožemį

Humino rūgštis dėl "sunkiųjų metalų ir nuodingų organinių teršalų" užteršto dirvožemio valymo daugiausia apima: humusinę rūgštį sunkiųjų metalų ir organinių medžiagų adsorbcijos kritulių; Redoksas; ir humino rūgštis gali skatinti dirvožemio mikroorganizmus organinių teršalų skilimo.