Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties struktūros funkcija

Aug 17, 2017

Vienas, vadinamas humino rūgštimi

Humino rūgštis yra natūralių organinių makromolekulinių junginių mišinys. Gamtoje plačiai priskiriama humusinė rūgštis dirvožemyje yra didžiausia, dirvožemio humuso rūgštis yra nevienodi fizikiniai ir cheminiai komponentai, sudėtinga molekulinė masė yra polidispersinė, mišinys gaminamas iš natūralios, didelės molekulinės masės, nuo geltonos iki juodos, amorfinės, koloidinės, riebalinės ir aromatinė organinė polielektrolitų kompozicija negali naudoti vienos cheminės struktūros.

Antra, iš kur atsirado humino rūgštis?

1, gauta dirvožemio humicio rūgštis, daugiausia augalų veikiant mikroorganizmams, sudarant specialių makromolekulinių organinių junginių mišinio klasę.

2, anglies humuso rūgštis yra mikrobų skilimas ir augalų transformacija, bet ir po ilgalaikio geologinio ir cheminio poveikio bei klasių makromolekulinių organinių junginių mišinio susidarymo.

Trečia, humuso rūgšties struktūra ir funkcija

1, struktūra

Humino rūgštis yra natūrali organinė silpna rūgštis, sudaryta iš fulviko rūgšties, juodos feninės rūgšties ir rudos rūgšties trijų dalių.

2 elementų sudėtis

Anglies humusinė rūgštis ir dirvožemio organinė medžiaga huminėse rūgštyse turi panašią struktūrą ir pagrindines humuso rūgšties anglies, vandenilio, deguonies sudedamąsias dalis, taip pat yra nedidelio kiekio azoto ir sieros, taip pat daugybei funkcinių grupių.

3, humino rūgšties vaidmuo

Dauguma dirvožemio organinių medžiagų yra humic rūgštis, humusinė rūgštis korozijos rūgštyje yra pagrindinė korpusas ir jo derinys su metalo jonais, humino rūgštis yra labiausiai aktyvi ir veiksmingiausia organinių medžiagų dalis.

(1) tiesioginis humuso rūgšties poveikis

Skatinti augalų augimą ir padidinti derlių derlių.

(2) netiesioginis poveikis

Fizinis vaidmuo

A. Gerinti dirvožemio struktūrą. B. Grunto įsiskverbimo ir erozijos prevencija. C. padidinti dirvožemio vandens laikymo pajėgumus, pagerinti atsparumą šalčiui. D. daro dirvožemio spalvą tamsesnę, palengvina saulės energijos sugėrimą. ② cheminis poveikis. A. Derinkite dirvožemio pH. B. Pagerinti ir optimizuoti maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimą. C. padidinti dirvožemio savybes. D. Šarminėse sąlygose yra natūralus chelatinis agentas (helatuotas su metalo jonais, skatina augalų absorbciją). E. Turtingas augalų augimui būtinos organinės medžiagos ir mineralai. F. Pagerinti organinių trąšų tirpumą ir sumažinti trąšų kiekį. G. Maistingosios medžiagos elementas paverčiamas į augalų lengvai absorbuotą būseną. H. gali stiprinti augalų azoto absorbciją, mažinti fosforo fiksavimą, gali prasiskverbti į dirvožemio azotą ir fosforą bei kitus elementus, apsaugoti dėžę, saugomą dirvožemyje, ir pagreitinti maistingųjų medžiagų procesą augalo kūne, pagerinti neorganinių trąšų naudojimą Todėl humino rūgštis yra augalų maistinių elementų ir fiziologiškai aktyvių medžiagų "rezervas".

③ biologinis poveikis

A. Stimuliuoja naudingų mikroorganizmų augimą ir reprodukciją dirvožemyje. B. pagerinti natūralų augalų ligų atsparumą, kenkėjų atsparumą.

Ketvirta, dažniausiai naudojamos humuso rūgšties rūšys ir savybės

Šiuo metu humusinė rūgštis, paprastai naudojama kaip trąša, yra padalinta į lignito humuso rūgštį, ištemptą anglies humusinę rūgštį, durpyną (pievų žemutinę humusinę rūgštį).

1, lignito humuso rūgštis yra antroji anglies (diagenės) produktų gamybos proceso stadija, į karstą anglį fazėje nėra humino rūgšties, lignito humuso rūgšties, kurios bendras kiekis yra 1-85%, rudos akmens rudos spalvos išvaizda, juoda, pagal į gylį galima suskirstyti į

(1) dirvožemio lignitas: karbonizacijos laipsnis yra žemas, mažai anglies kiekis, humino rūgšties kiekis yra didesnis, paprastai didesnis kaip 40%.

(2) šviesios rudos akmens anglys: gilesnio anglies kiekio, anglies kiekis yra didesnis, humuso rūgšties kiekis yra mažas, paprastai 1-10%.

(3) tankus lignitas: tarp (1) ir (2) tarp bendro humuso rūgšties kiekio iki maždaug 30%.

2, išmetamos anglies humuso rūgštis, kuri palieka anglis, paprastai vadinama "Johnson". Paprastai šalia arba susiduria su lignito, bituminių akmens anglių, antracito, oro, saulės, lietaus, sniego, smėlio, užšaldyto ir kito infiltracijos atmosferos paviršiumi ir gaminio susidarymu. Šio proceso metu gaminama humino rūgštis tapo humuso rūgšties humino rūgštimi, taip pat žinoma kaip natūrali regeneruota humino rūgštis. Humino rūgšties kiekis vytintose anglies kure svyruoja svyruoja 5-80%.

3, durpių (durpių, durpių ir tt) humino rūgštis

Durpės yra pradinis anglies formavimo etapas, dar vadinamas durpėmis, Kinijos durpių humino rūgšties kiekis yra 20-40%. Organinėse medžiagose esantis rupumas nėra skaidomas dėl augalų atliekų ir humuso rūgščių sudėties, o Kinijos durpių humuso rūgšties kiekis yra 20-40%.

Penkta, humic rūgšties trąšų vystymosi perspektyvos

1, visas ekologiško maisto procesas, kokybės kontrolės technologijos sistema, visa pasiekė ES, JAV, Japonija ir kitomis išsivysčiusiomis šalimis, maisto kokybės ir saugos standartai, buvo laikomasi tarptautinių standartų, tačiau kaip gaminti ekologišką maisto saugą , pagrindinė problema yra tai, kaip įveikti ir užkirsti kelią dirvožemio taršos problemai. Nuo tręšimo perspektyvos turime laikytis organinių ir neorganinių trąšų derinio, vienintelis pasirinkimas - humuso rūgšties trąšos, humusinė rūgštis ir trąšos gali būti derinamas, kad pasiektų 1 +1> 2 integruotą efektą.