Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis geriausias efektas

Aug 02, 2017

Pirma, humino rūgšties trąšos parenkamos taikant metodą. Jei naudojamas kaip impulsas, lašinamas drėkinimas ar lapų purškimas, rekomenduojama naudoti kalio humatą, humic acid ammonium humate arba fulvic acid, amonio fenvaleratą. Jei naudojamas kaip bazinė trąšų panaudojimo priemonė, Humino rūgščiai rekomenduojama rinktis amonio humuso rūgštį arba amonio nitrato humatą ir kitas trąšas, todėl kreipimasis į dirvožemį turi būti palaidotas, nes humic rūgšties amonio ir amonio bikarbonatas yra produktas Humino rūgštis lengva išgarinti, Shi ar lapų purškimas. Be to, neskirkite natrio humato dirvožemiuose su aukštu pH (druskingo tirpalo).

Antra, pagal pasėlių pageidavimus ir augimo mazgus pasirinkti humic rūgšties trąšas. Pvz., Vaismedžiams daugiausia dėmesio skiriama tręšimui trąšų, kalio trąšų, Humic Acid pavasarinės tręšimo, daugiausia dėmesio skiriant azoto trąšoms, dirvožemio diferencijavimui skiriant fosforo trąšoms ir kalio trąšoms, iki vaisių augimo laikotarpio reikės sutelkti dėmesį į azotą trąšos, humuso rūgšties kalio trąšos, kalcio trąšos ir mikro trąšos. Be to, bet ir su augalinių trąšų parinktimis. Pavyzdžiui, vaismedžiai, baklažanų daržovės, tabakas, cukranendrės ir kt. Yra labai kalio pasėliai. Humino rūgštis yra geriausias kalio humato trąšų panaudojimas.

Galiausiai, humic rūgšties trąšos parenkamos atsižvelgiant į pasėlių kategoriją ir kainą. Humino rūgštis Humino rūgšties trąšos pagal maistinių medžiagų rūšį ir kiekį skirstomos į huminių rūgščių elementų trąšas, humino rūgšties junginius (mišrias) trąšas, huminių rūgščių organines trąšas, huminės rūgšties organines - neorganines kompleksines trąšas, huminių rūgščių nuosėdų trąšas.

Dėl daržovių ir vaismedžių galite pasirinkti huminių rūgščių organines trąšas, humusines rūgštis organines - neorganines kompleksines trąšas arba huminių rūgščių mikroelementus trąšose, humusinę rūgštį, šias trąšas, humino rūgšties naudojimą, organinėse medžiagose gali siekti 20% iki 45%, gali efektyviai pagerinti pasėlių skonį ir spalvą. Jei naudojamas purškimo ar lapų purškimo metodu, rekomenduojama rinktis rūgščiąsias rūgštis arba fulviko rūgštį turinčias vandenyje tirpus trąšas, nors šios trąšos yra aukštesnės, bet greita, veiksminga ir todėl naudojamos didesnei ekonominei kultūrai. Nors humino rūgštis gali būti naudojama visą augimo laikotarpį, Humic Acid, bet dėl ​​ekonominių priežasčių, po pasėlių persodinimo, prieš gėlių, išsipūsti, pasukite spalvą keturi pagrindiniai laikotarpis kiekvieno impulso 1 ~ 2 kartus, patinimas ir spalva Combined su purškimo efektu bus geriau.

Iš "Ming dinastijos Li Shizhen" "Kompendiumas Materia Medica" "Wu Jin San", humic rūgšties medžiaga buvo žmogaus paraiškos buvo 400 metų istorija, šalyje Humic acid buvo nustatyta ir išgaunama iš viso 220 metų . Šiuo metu pasaulyje paskelbta tiesioginė ar netiesioginė huminių rūgščių medžiagų naudojimo 70 kategorijų, nes ekologiškos žaliavos plačiai naudojamos žemės ūkyje, miškininkystėje, gyvulininkystėje, bulvyse, žvejyboje, naftos, chemijos, statybinių medžiagų, lengvosios pramonės, medicinos, Humic Rūgštinės aplinkos apsauga Daugelyje sričių. Šiuo metu pagrindiniai produktai žemės ūkio produkcijai yra: organinės organinės fulviko rūgštys - neorganinės trąšos ir fulviko rūgštis kaip pakuotės trąšų žaliavos Kamei bonus, Jinli, pelnas, augalų hormonai, humuso rūgšties dirvožemio pakeitimai, sausros veiksniai, pesticidai, tokie kaip agentai.

Humino rūgštis natūrali organinė medžiaga. Tai senovinių augalų produktas, kuris suskaido ir sintezuoja mikroorganizmus. Jis turi silpną rūgštingumą, vandens absorbciją, humuso rūgšties koloidą, adsorbciją, jonų mainus, kompleksavimą, redoksą ir fiziologinį aktyvumą. Laukti. Pagal humuso rūgšties molekulinės masės dydį ir tirpumą, suskirstytą į fulvu rūgštį, druskos rūgštį ir juodąją fulvic acidą. Humic Acid Fulvic rūgštis pasižymi mažomis molekulinėmis masėmis, rūgštinėmis grupėmis, rūgštyje, šarmuose ir vandenyje tirpstančiomis medžiagomis, lengvai augalų sugėrimo savybes, plačiai naudojamas žemės ūkio gamyboje. Biokichinė fulviko rūgštis išgryninta po to, kai visiškai fumavirūgšties fermentuoja, kuri kartu su fulviko rūgštimi yra Humino rūgštis, bet taip pat yra 17 rūšių aminorūgščių, baltymų, nukleino rūgščių, vitaminų, cukrų, įvairių fermentų, įvairių mikroelementų elementų .

Humino rūgštis yra tradicinė kinų medicina. Humino rūgštis yra labiausiai ne stiprus vaidmuo, nors greitas poveikis, bet daugiausia lėtas, pagrindinis augalų minkštinimo procesas, paliekant yin ir yang balansą, siekiant gydyti ligas ir tobulinti augalų gyvybingumas ir imunitetas