Namuose > žinios > Turinys

Huminių rūgščių struktūros formavimas

Oct 27, 2017

Pagrindiniam tikslui huminių rūgščių produktų, žemės ūkio

1, gali skatinti ląstelių dalijimąsi ir augimą skatinti derlius įsitvirtinti, humuso rūgštis gali būti naudojamas kaip natūralus šaknų milteliai, taip pat gali būti naudojamas sėklų beicą ir panirti šaknų naudojimo.

2, žymiai pagerinti augalų cukraus kiekį, todėl, kad augalai su anti-withering gebėjimą užkirsti kelią puvinys, šaknų puviniui, mažina kenkėjų ir ligų, sumažinti augalų lapų stomatal atidarymo jėgą, humuso rūgštis sumažinti lapų transpiraciją, tam, kad pagerinti vandens telkinio, situacijai, yra natūrali stipri sausra varža agentas.

3, pagerinti dirvos struktūrą, skatinti bendrą dirvožemio struktūros susidarymo, paspartinti organinių medžiagų perskaičiavimo, ypač ilgalaikio vienkartinio naudojimo, cheminių trąšų, huminių rūgščių mašinų remontas, Ariama žemė, sukelia skilimo didelis dirvožemio gerinimo efekto.

4, neutralizuoja dirvožemio pH, suderinti dirvožemio PH vertė, huminių rūgščių padidinti mikroelementų iš šaknų į lapus ar kitų dalių skaičius veikimui paspartinti medžiagų apykaitą pirminio produkto absorbciją, tokiu būdu gerinant Sąjungoje atliekamų žemės ūkio produktai.

1, briketai segtuvų. Įpilkite nedidelį kiekį geras grūdų, huminių rūgščių geros paviršiaus platinimo, taip kad briketai yra pakankamai karšto ir šalto tvirtumo ir stabilumo.

2, keramikos priedų. Gali pagerinti maždaug 80 % stiprumo keramikos erzina, plastiškumo indeksas 40 % ar daugiau, gali padidinti purvo, glazūra skystų atliekų srauto daugiau kaip 50 %, yra geras gelant, huminių rūgščių žalia korpuso mėlynos gėlės ir jos įsisavinimo pajėgumų glazūra,

3, naftos gręžimo pagalba. Gali pagerinti sienos tepimas, huminių rūgščių anti-žlugimo prijungimas, poveikis yra reikšmingas.

4, gali būti naudojamas kaip pašarų, medicinos priedų, katilo valymo ir vandens kokybės stabilizatorius.

Humic rūgštis yra mišinys natūralių organiniai stambiamolekuliniai junginiai. Plačiai yra gamtoje, huminių rūgščių dirvožemio dalis yra didžiausia, dirvožemio humuso rūgštis yra fizikinių ir cheminių savybių heterogeniškas sudėtingas mišinys, molekulinė masė yra polydisperse, mišinys yra gamtos, huminių rūgščių didelės molekulinės masės, nuo geltonos iki juodos spalvos, Amorfinis, koloidinis, riebalų ir aromatinių organinių polyelectrolyte sudėtį, negali naudoti viena cheminė medžiaga, struktūra.

1, visas procesas žalia maisto, kokybės kontrolės technologijų sistemos, visa pasiekė ES, JAV, Japonija ir kitos išsivysčiusios šalys, maisto kokybės ir saugos standartus, buvo į tarptautinius standartus, bet kaip pagaminti žalia ir saugus maistas , pagrindinė problema slypi kaip įveikti ir užkirsti kelią dirvožemio taršos požiūriu tręšimo problemą, privalome palaikyti organinių ir neorganinių trąšų derinys, huminių rūgščių huminių rūgščių trąšų naudojimas yra vienintelis pasirinkimas, huminių rūgščių ir trąšų gali būti jungiamas siekiant pasiekti 1 + 1 > 2 integruotas poveikis.

2, nemažai tyrimų parodė, kad humic rūgštis yra draugas, neorganinės trąšos, azoto trąšos yra lėto atpalaidavimo agentas ir stabilizatorius, huminių rūgščių fosfato trąšų sinergiklio, kalio apsaugos agentas, yra mikroelementų reguliatoriaus ir chelatinių agentas, rūgštis turi didelį sinergetinį poveikį trąšų, trąšų pasaulio Everest.

3, su būsimaisiais plėtros huminių rūgščių trąšų yra: protingas, huminių rūgščių profesinės, composite, ilgalaikės, granulių ir regionų kvailas riebalų.

Akivaizdu, kad plėtojant ir taikant huminių rūgščių trąšų yra plačios perspektyvos. Tik huminių rūgščių trąšų galima realizuoti žemės ūkio trąšomis, siekiant skatinti ir remti ekologiškų žemės ūkio produktų ir Ekologiškesnis.