Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis. Struktūros formavimas

Oct 27, 2017

Pagrindinis humuso rūgšties produktų naudojimas žemės ūkyje

1, gali paskatinti ląstelių dalijimąsi ir augimą, siekiant paskatinti pasėlius įsisavinti, Humic Acid gali būti naudojamas kaip natūralus šėrimo milteliai, taip pat gali būti naudojamas sėklų išpjaustymui ir šaknims.

2, gali gerokai pagerinti pasėlių cukraus kiekį, todėl augalai, kurių antiperspiruojantis gebėjimas užkirsti kelią puvimui, šaknų puvinio, kenkėjų ir ligų mažinimui, mažina augalų lapų dilgėlos atsparumą, Humic Acid sumažina lapų ekspansiją, kad vandens telkinys pagerinti situaciją, yra natūralus stipri pasipriešinimo agentas.

3, siekiant pagerinti dirvožemio struktūrą, skatinti dirvožemio agregatų struktūros formavimąsi, pagreitinti organinių medžiagų virsmo skilimą, ypač ilgalaikei vienkartinei cheminių trąšų naudojimui, humuso rūgščių mašinų remontui, ariamoji žemė, kurią sukelia didelis dirvos pagerėjimo poveikis.

4, neutralizuoti dirvožemio pH, suderinti dirvožemio PH vertė, Humic Acid padidinti mikroelementus nuo šaknų iki lapų ar kitų dalių, veikiant pagreitinto pirminės produkto absorbcijos medžiagų apykaitą, tokiu būdu didinant žemės ūkio produktų kokybę .

1, briketų rišiklis. Įdėkite nedidelį kiekį gero grūdelio, gero rūgščiojo gero paviršiaus pasiskirstymo, kad briketui būtų pakankamai karšto ir šalto stiprumo ir stabilumo.

2, keraminiai priedai. Gali pagerinti keraminę užpildo stiprumą apie 80%, plastiškumo indeksas 40% ar daugiau, gali padidinti purvo, glazūros srutos srautas daugiau nei 50%, yra geras gelantas, Humic Acid, siekiant pagerinti žalia kūno mėlyna gėlių ir jos glazūra absorbcijos galia

3, naftos gręžimo priemonės. Gali pagerinti sienos tepimą, Humino rūgštis yra labai svarbus, kad būtų išvengta suspaudimo.

4, gali būti naudojamas kaip pašarai, medicininiai priedai, katilinių plovikliai ir vandens kokybės stabilizatorius.

Humino rūgštis yra natūralių organinių makromolekulinių junginių mišinys. Humic acid rūgšties dalis dirvožemyje yra plačiausia, dirvožemyje yra didžiausia dirvožemio humuso rūgštis yra fizikinių ir cheminių medžiagų heterogeniško kompleksinio mišinio, kurio molekulinė masė yra polidispersinė, mišinys yra natūralus, didelės molekulinės masės humuso rūgštis, geltona - juoda, amorfinė, koloidinė, riebalų ir aromatinių organinių polielektrolitų kompozicija negali naudoti vienos cheminės struktūros.

1, visas procesas žaliųjų maisto produktų, kokybės kontrolės technologijos sistema, visa pasiekė ES, JAV, Japonija ir kitomis išsivysčiusiomis šalimis, maisto kokybės ir saugos standartus, buvo pagal tarptautinius standartus, bet kaip gaminti ekologiškas ir saugus maistas, pagrindinė problema yra tai, kaip įveikti ir užkirsti kelią dirvožemio taršos problemai. Nuo tręšimo perspektyvos privalome laikytis organinių ir neorganinių trąšų, Humic Acid, vienintelio pasirinkimo, humic rūgštis ir trąšas gali būti sujungtos, kad būtų pasiektas 1 +1> 2 integruotas poveikis.

2 daug tyrinėjimų parodė, kad humino rūgštis yra neorganinių trąšų draugas, azoto trąšos yra lėtai atpalaiduojantis agentas ir stabilizatorius, humuso rūgšties fosfatų trąšų sinergiklis, antioksidantas, yra reguliatoriaus ir chelatinių agentų mikroelementas, Rūgštis turi didelį sinergetinį poveikį trąšoms, yra pasaulinė trąša Everest.

3, būsimoji humic rūgšties trąšų kūrimo kryptis yra: protingos, humuso rūgšties profesionalios, kompozicinės, ilgalaikės, granuliuotos ir regioninės kvailys.

Galima suprasti, kad huminių rūgščių trąšų kūrimas ir taikymas yra plati perspektyva. Norint skatinti ir skatinti ekologiškų žemės ūkio produktų gamybą ir plėtrą, žemės ūkio trąšų ekologiškumui realizuoti gali būti naudojamos tik humic rūgšties trąšos.