Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis vaidmuo

Jul 25, 2017

Humino rūgštis aplinkos apsauga pesticidas - tai humusinė rūgštis ir pesticidas per jonų ryšį, vandenilio ryšį, protonų perdavimą, elektronų pernašą, humuso rūgšties kompleksavimą ir kitas sąveikas su kitais būdais ir generuoja naują pesticidų polimero komplekso tipą. Tyrimas ir praktika rodo, kad humusinė rūgštis ir pesticidai, fungicidai, humuso rūgščių herbicidų kompleksas gali atlikti svarbų vaidmenį didinant efektyvumą ir mažinant toksiškumą.

Tirpinimas: humusinė rūgštis gali atlikti paviršinio aktyvumo medžiagų vaidmenį, metalo druskos paviršiaus įtempimas yra žemesnis nei vandens paviršiaus įtempimas, pesticidai gali sukelti didelį dispersijos ir emulsinimo poveikį, gali pagerinti tirpių pesticidų tirpumą;

Sinergija: humusinė rūgštis gali padidinti pesticidų augalų absorbciją, pesticidų Humic Acid ir augalų augimo reguliatoriai gali pagerinti biologinį aktyvumą, gali gerokai padidinti pesticidų veiksmingumą;

Ilgalaikio išsiskyrimo poveikis: humusinė rūgštis dėl pesticidų skilimo laipsnio turi didelį slopinamąjį poveikį, Humic Acid ir kuo didesnis humuso rūgšties kiekis, lėtesnis greitis;

Toksinis poveikis: Humino rūgštis gali pasyvuoti šių fermentų, kurie yra toksiški pesticidams, veiklą, stimuliuoja fermentų aktyvumą, kad būtų užkirstas kelias pesticidams, humuso rūgštis palengvintų ir sumažėtų pesticidų toksiškumas.

Dirvožemio mikrobai yra viena iš svarbių dirvožemio sudėties, dirvožemio organinių medžiagų transformacijos, maistinių medžiagų apykaitos ir svarbių biologiškai aktyvių medžiagų - fermentų auginimo veikloje procesų priežasčių. Humino rūgštis gali skatinti dirvožemio mikrobų veiklą, Humic Acid padidina dirvožemio mikrobų skaičių ir padidina dirvožemio fermentų aktyvumą ir tt, buvo patvirtinta nemažai mokslinių tyrimų duomenų namie ir užsienyje. Ir sutiko, kad humuso rūgšties taikymas aerobinėms bakterijoms, aktinomicetams, Humino rūgščiai pluošto skaidymosi bakterijų skaičius padidėjo daugiau. Tai naudinga pagreitinti organinių medžiagų mineralizaciją ir skatinti maistinių medžiagų išsiskyrimą. Todėl humuso rūgšties panaudojimas gali kontroliuoti puvinio vaisius, guminus guminius lapus, lapelius, fuzariovius.

Sparčiai besivystanti Kinijos chemijos pramonė, cheminių trąšų gamyba ir didėjančios trąšų naudojimas žemės ūkio produkcijos plėtrai neabejotinai suvaidino svarbų vaidmenį, tačiau didėjant cheminių trąšų kiekiui, Humic Acid trąšų sąnaudos , trąšų naudojimas Kainų mažinimas ir kiti klausimai, bet ir palaipsniui atsispindi.

Šiuo metu Kinija azoto trąšų norma 30-50%, fosfatų panaudojimo norma 10-20%, kalio utilizavimo norma 50-70%, kaip pagerinti trąšų naudojimą, tapo pasauliu, teikia didelę reikšmę mokslinių tyrimų temai. Yra daug būdų, kaip pagerinti trąšų panaudojimo lygį. Humino rūgštis Šiuo metu veiksmingiausias rezultatas yra naudoti biologiškai aktyvius priedus, kad būtų įjungta humino rūgštis, Humic Acid didina jo cheminį aktyvumą ir biologinį aktyvumą, pvz., Cheminį derinį, adsorbciją, chelatų, mikrobų dauginimą ir pan.

Humino rūgštis turi įvairias funkcines grupes, humuso rūgšties aktyvintą huminę rūgštį į labai efektyvias biologiškai aktyvias medžiagas, pasėlių augimą ir fiziologinį metabolizmą in vivo stimuliacijoje, Humic Acid. Ši funkcija nėra prieinama visose trąšose, aktyvuotos humuso rūgšties veiksmingu biologiniu aktyvumu. Medžiaga pagal tam tikra praskiedimo koncentracija, įbrėžimo šaknis, įmirkęs šaknimis, humuso rūgštis purškimas, laistymas, taigi bazinės trąšos ir tt įvairiuose pasėliuose turi akivaizdžių stimuliuojančių savybių. Humino rūgštis Visapusiškas veikimas skatinant šaknų vystymąsi, pasėlių derlius, kokybės veiksniai, geras poveikis.