Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis Laikymo metodas

Sep 25, 2017

Humino rūgštis yra plačiai naudojama natūrali organinė medžiaga, plačiai naudojama žemės ūkyje, miškininkystėje, gyvulininkystėje, naftos, chemijos pramonės, statybinių medžiagų, medicinos, sveikatos, aplinkos apsaugos ir kitose srityse. Ypač dabar itin giriamos "ekologiškos žemės ūkio" statybos, žemės ūkio gamybos be taršos, ekologiško maisto, aplinkos apsaugos nuo taršos ir pan. "Humuso rūgšties". Pasirodo, kad žmogaus gyvenimas negali gyventi be humino rūgšties.

Humino rūgštis yra augalų ir gyvūnų liekanos, daugiausia augalų likučiai, mikroorganizmų skilimo ir transformacijos būdu, taip pat klasifikuojant organines medžiagas per keletą geocheminių procesų procesų. Tai stebina suma, milijardai tonų. Upė ir ežeras, dirvožemio anglis, didžioji paviršiaus dalis yra atsekama. Dėl savo plačios egzistavimo poveikis žemei taip pat yra didelis, apimantis anglies ciklą, mineralinių medžiagų kaupimąsi, dirvožemio derlingumą, ekologinę pusiausvyrą ir kitus aspektus. Humino rūgšties kiekis dirvožemyje yra didžiausias, bet jo kiekis yra mažesnis kaip 1%, o druskos vanduo yra mažas, tačiau koncentracija yra mažesnė. Humicio rūgšties ištekliai, kurie labiausiai perspektyvūs būti išnaudojami, yra mažai kaloringos anglies, tokios kaip durpės, lignitas ir atmosferos akmens anglis. Tarp jų humino rūgšties kiekis pasiekia 10-80%. Kinijos anglies atsargos yra labai turtingos. Remiantis duomenimis, yra 5 mlrd. Tonų durpių, 126,5 mln. Tonų lignito ir nėra statistikos apie atmosferos akmens anglį. Šia prasme humuso rūgšties gamyba ir taikymas taip pat yra vienas iš anglies chemijos pramonės aspektų. Pagrindinė humic rūgšties makromolekulių struktūra yra aromatinis žiedas ir lipidinis žiedas, turintis funkcines karboksilo, hidroksilo, karbonilo, chinono ir metoksilo grupes.

Išlikimo status quo

Humusas yra pagamintas iš biologinės mirties medžiagos, tokios kaip ligninas, kuri gali būti pablogėjusi dėl mikrobų skilimo ir negali būti dar labiau pablogėjusi. Jo specifinė veikimo charakteristika ir struktūra priklauso nuo tam tikros tam tikros ėminio būklės iš vandens ar dirvožemio šaltinio. Tačiau, nors humuso šaltinis yra kitoks, spektaklis yra labai panašus. Humino rūgštis dirvožemyje ir nuosėdose galima suskirstyti į tris pagrindines dalis: humic acid (HA), fulvic acid (FA) ir huminas (HM). HA yra tirpus bazėje, bet netirpsta vandenyje ir rūgštyje; FA yra tirpios šarmais, tirpsta vandenyje ir rūgštyje; Ir HM tirpsta praskiestose šarmose, netirpsta vandenyje ir rūgštyje. Gebėjimas atskirti metalo jonus vandenyje, siekiant palengvinti maistinių elementų perkėlimą į pasėlius ir pagerinti dirvožemio struktūrą, padeda auginti pasėlius. Ji turi metalinių jonų mainų, adsorbcijos, kompleksavimo ir chelatų funkciją; Kaip polielektrolitas dispersinėje sistemoje, jis turi koaguliacijos, geliacijos ir dispersijos funkciją. Humino rūgšties molekulėse yra tam tikras skaičius laisvųjų radikalų, kurie turi fiziologinę veiklą.

Gamybos metodai

Jis gali sudaryti regeneracijos humusinę rūgštį dirbtiniu oksiduojimu (pvz., Oro, ozono ar azoto rūgšties apdorojimu), tokiu kaip azoto rūgštis. Ekstrahavimo metodas pirmiausia apdorojamas rūgštimi, pašalinamos kai kurios mineralinės medžiagos, o po to ekstrahuojamas praskiestų šarmų tirpalu ir rūgštiniu rūgštinimu, o tada gali būti susidaręs rūgštingumas rūgštinėje rūgštyje. Atsižvelgiant į tirpumą humuso rūgšties tirpikliuose, jis gali būti suskirstytas į tris komponentus: vienas tirpsta acetone arba etanolyje vadinamas rudos saproo rūgšties; Netirpi acetono dalis vadinama juodi saproo rūgštimi; Vandenyje ar atskiestoje rūgštyje tirpiąją dalį vadina gelsva rūgštimi. Pagrindinė humic rūgšties makromolekulių struktūra yra aromatinis žiedas ir lipidinis žiedas, turintis funkcines karboksilo, hidroksilo, karbonilo, chinono ir metoksilo grupes. Ji turi metalinių jonų mainų, adsorbcijos, kompleksavimo ir chelatų funkciją; Kaip polielektrolitas dispersinėje sistemoje, jis turi koaguliacijos, geliacijos ir dispersijos funkciją. Humino rūgšties molekulėse yra tam tikras skaičius laisvųjų radikalų, kurie turi fiziologinę veiklą.

Sandėliavimo metodas

Naudokite švarų, sausų 200 kg cinkuoto geležies būgnų paketą. Šis produktas yra drėgnas ir stiprus. Jis turi būti laikomas sausoje ir vėdinamoje sandėlyje. Draudžiama susidurti su lietais. Pervežimo procesas turėtų vengti smurtinių susidūrimų, jei susidūrėte. Laikymo garantijos laikotarpis yra vieneri metai.