Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis žaisti veiksmingą vaidmenį

May 18, 2017

Humino rūgštis yra didelė natūrali molekulinė organinė medžiaga. Įvairiose srityse vynuogių sodinimo procese yra naudojamas trąšų naudojimas, todėl Humic Acid turi labai gerą poveikį.

1. Humino rūgštys gali turėti sinergetinį poveikį trąšoms, be trąšų papildymo efekto, jie taip pat gali išspręsti liekamas trąšas dirvožemyje.


2. Gali pagerinti dirvožemio agregatų struktūrą, mes grūsti organinių trąšų naudojimą, svarbiausias vaidmuo yra padidinti dirvožemio pralaidumą, Humic Acid pagerėjo dirvožemio agregatų struktūra, humic acid yra taip pat būdinga.


3. Padidinti naudingų mikroorganizmų aktyvumą, todėl daugelis žmonių mėgsta pridėti trąšų trąšų, o humicinės rūgštys gali pagerinti jų aktyvumą.


4. Siekiant pagerinti druskingo dirvožemio, Humino rūgšties daugelio druskingų dirvožemių susidarymą lemia smulkių dalelių dirvožemyje kapiliarija ir ilgalaikis trąšų druskos kaupimasis. Humino rūgštis gali skatinti didelių granuliuotų agregatų susidarymą ir sumažinti kalcio koncentraciją druskingo šarmų dirvožemyje. Akivaizdu, kad humuso rūgšties poveikis mirtiniam seklių šaknų sodiniui druskingame dirvožemyje yra akivaizdus.


5. Gerinti rūgštus dirvožemius, kurie ne tik reguliuoja druskingo dirvožemio, bet ir pagerina rūgštus dirvožemius.


Pridėti: Verta paminėti, kad po to, kai vynuogių griovys kartu su huminių rūgščių apdorojimu ne tik gali pasiekti aukščiau paminėtų privalumų, bet ir gali paskatinti šaknų paruošimo nutraukimą. Daugelis įmonių dabar taip pat gamina huminių rūgščių kompleksines trąšas, Humic Acid bet gerai ar blogai, reikia ištaisyti tinkamą produktų pasirinkimą.

Sąvoka "humino rūgštis" vis dar yra problema. Dirvožemio mokslininkai pabrėžia mikroorganizmo formavimo proceso vaidmenį, primygtinai reikalaudami, kad jis vadinamas huminės rūgšties. Anglies chemikas, kurio pagrindinė evoliucija iš augalo, turėtų būti vadinamas "humino rūgštimi". Šiuo metu, Humic Acid pramonės taikymo srityje, bendrosios Bendrosios "humic rūgštis".

Kadangi huminės rūgštys nėra grynos medžiagos, jos yra tipo medžiagos ir yra sudėtingos mišiniai. Jo sudėtis labai skiriasi nuo šaltinio. Be to, pastaraisiais metais Humino rūgštis vis dar yra apibrėžiamas rūgštingumo rūgšties fermentacijos pobūdis, tačiau jis vadinamas "humino rūgštimi".


Humino rūgščių sąvoka plačiąja prasme yra: gyvūnų ir augalų liekanos, daugiausia augalų liekanos, mikrobų skilimo ir transformacijos metu, taip pat keli geocheminiai procesai, kuriuos sukelia ir kaupia organinių medžiagų klasė.