Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties rūšių įvairovė

Oct 09, 2017

Humino rūgštys yra įvairios. Natūrali mineralinė huminė rūgštis yra daugiausia gyvulių ir gyvūnų liekanos po mikroorganizmų skilimo organinių medžiagų susidarymui, dažnai dirvožemyje, durpėse ir ištemptose akmens anglose, augalų augimui ir dirvožemio ekosistemai tenka svarbus vaidmuo.

Humino rūgšties trąšos vaidina svarbų vaidmenį huminės rūgšties, po to kai kurių didelių, pėdsakų, mikrobų ir kitų maistinių medžiagų. Humino rūgšties kompleksinė struktūra ir savybės, natūraliai nusprendė, kad humic rūgšties trąšos yra daugiafunkcinės organinės trąšos. Tarp jų dirvožemio savybių gerinimas yra vienas svarbiausių humic rūgšties vaidmens.

Pagerintas rūgštinis dirvožemis ir druskos dirvožemis

Agregatinė struktūra yra dirvožemio derlingumo pagrindas. Vietinis humuso rūgšties trąšų naudojimas parodė, kad humic rūgšties trąšos gali padidinti dirvožemio agregatų struktūrą. Pasak Kinijos mokslų akademijos Šenjango ekologinio pritaikymo testo, humuso rūgšties trąšų dirvožemio stabilizuoto agregato taikymas išaugo 10% iki 20%; taip pat labai padidėjo biohumino rūgšties sudėtinių trąšų bandymo, dirvožemio vandens stabilios agregatų struktūros taikymas. Po trąšų naudojimo, dirvožemio praradimas, stiprus augalų augimas, padidėjęs dirvožemio atsparumas.

Pagrindinis humuso rūgšties produktų naudojimas žemės ūkyje

1, gali paskatinti ląstelių dalijimąsi ir augimą, siekiant paskatinti pasėlius šerti, gali būti naudojamas kaip natūralus šėrimo milteliai, taip pat gali būti naudojamas sėklų išpjaustymui ir šaknų naudojimui.

2, gali gerokai pagerinti pasėlių cukraus kiekį, todėl augalai, kurių antiperspiruojantis gebėjimas užkirsti kelią puvimui, šaknų puvinio, kenkėjų ir ligų mažinimui, mažina augalų lapų atogrąžų atsparumą, mažina lapų ekspresiją, kad vandens telkinys pagerintų situacija, yra natūralus stipri pasipriešinimo agentas.

3, siekiant pagerinti dirvožemio struktūrą, skatinti dirvožemio agregatų struktūros formavimąsi, pagreitinti organinių medžiagų pavertimo skilimą, ypač ilgalaikiam vienkartiniam cheminių trąšų naudojimui, mašinų remontui, ariamoms žemėms dėl reikšmingo dirvožemio gerinimo poveikio.

4, neutralizuoja dirvožemio pH, suderina dirvožemio PH vertę, padidina mikroelementus nuo šaknų iki lapų ar kitų veiksnių, susijusių su pagreitinto pirminio produkto absorbcijos metabolizmo skaičiumi, tokiu būdu didinant žemės ūkio produktų kokybę.

Humino rūgšties produktai yra pagrindinis naudojimas pramonėje

1, briketų rišiklis. Pridėkite nedidelį kiekį gero grūdelio, gero paviršiaus pasiskirstymo, kad briketui būtų pakankamai karšto ir šalto stiprumo ir stabilumo.

2, keraminiai priedai. Galima pagerinti keraminę užpildo stiprumą apie 80%, plastiškumo indeksas 40% ar daugiau, gali padidinti purvą, glazūros srutos srautas yra daugiau kaip 50%, yra geras gelantas, siekiant pagerinti žalią mėlynųjų gėlių kūną ir jo absorbcijos gebą glazūros

3, naftos gręžimo priemonės. Galima patobulinti sienos tepimą, didelis dėmesys yra priešgaisrinimui.

4, gali būti naudojamas kaip pašarai, medicininiai priedai, katilinių plovikliai ir vandens kokybės stabilizatorius.