Namuose > žinios > Turinys

Humic Acid plačiai naudojama

Jun 20, 2017

Iš "Mui dinastijos" Li Shizhen "Materia Medica" kompiliacija "Wujin San" humic rūgšties medžiagos buvo naudojamos daugiau nei 400 metų žmonijos istorijos, Humic Acid ir užsienyje atradimas ir ekstrahavimas huminių rūgščių buvo pilnas 220 metų. Šiuo metu pasaulyje yra tiesiogiai ar netiesiogiai paskelbta 70 huminių rūgščių medžiagų kategorijų. Kaip organinės žaliavos, Humic Acid ji buvo plačiai naudojama žemės ūkyje, miškininkystėje, gyvulininkystėje, ešelone, žuvininkystėje, naftos, chemijos pramonėje, statybinėse medžiagose, lengvosios pramonės, medicinos, aplinkos apsaugos ir kt. Daugelis laukų. Šiuo metu Humino rūgštis yra pagrindinė žemės ūkio produkcija: organinės organinės fulvinės rūgštys - neorganinės trąšos ir fulviko rūgštis kaip pakuotės trąšų žaliavos Kamei bonus, Jinli, pelnas, augalų hormonai, dirvožemio pokyčiai, sausros veiksniai, pesticidai, tokie kaip agentai.

Humino rūgštis natūrali organinė medžiaga. Tai senovinių augalų produktas, kuris suskaido ir sintezuoja mikroorganizmus. Jis turi silpną rūgštingumą, humino rūgšties vandens sugėrimą, koloidą, adsorbciją, jonų mainus, kompleksavimą, redoksą ir fiziologinį aktyvumą. Laukti. Pagal humuso rūgšties molekulinės masės dydį ir tirpumą, suskirstytą į fulvu rūgštį, druskos rūgštį ir juodąją fulvic acidą. Humic Acid Fulvic rūgštis pasižymi mažomis molekulinėmis masėmis, rūgštinėmis grupėmis, rūgštyje, šarmuose ir vandenyje tirpstančiomis medžiagomis, lengvai augalų sugėrimo savybes, plačiai naudojamas žemės ūkio gamyboje. Biokichinė fulviko rūgštis išgryninta po to, kai yra visiškai fumuso rūgšties fermentacijos, kuri be fulviko rūgšties taip pat yra 17 rūšių aminorūgščių, baltymų, nukleino rūgščių, vitaminų, cukrų, įvairių fermentų, įvairių mikroelementų elementų.

2002 m. JAV huminių rūgščių tyrimas žemės ūkyje parodė, kad 50% ar daugiau trąšų, insekticidų, fungicidų, herbicidų ir vandens būtų sumažintas, jei būtų naudojamos pageidaujamos humino rūgštys.

Humino rūgštis yra tradicinė kinų medicina, labiausiai ne stiprus vaidmuo, nors greitas poveikis, bet daugiausia lėtas, pagrindinis augalų minkštinimo kondicionavimas, paliekant yin ir yang balansą, pasiekti ligą ir pagerinti augalų gyvybingumą ir imunitetą.

Humino rūgštis gali būti pagrindinis veiksnys ir dviejų rūšių veiksniai į vaistą, įvairūs padariniai, gali būti įvairių suderinamumo, naudoti įvairias funkcijas, reikia išsamiai suprasti, ypač su kitais pesticidų suderinamumu Efektyvumo sumažinimas, bet taip pat reikia išsamios ir tinkamo supratimo ir puikus profesionalus ir techninis.

Mes esame čia, kad būtų paaiškintos humic rūgšties medžiagos, kurių sudėtyje yra huminės rūgšties, fulviko rūgšties ir jos druskų bei biocheminės fulvinės rūgšties, oksiduotos fulviko rūgšties ir anglies degradacijos iš fulviko rūgšties, jos yra natūraliai atsirandančios ekologinės makromolekulės, jame nėra cheminių hormonų, gali būti didina imunitetą, skatina augalų augimą ir vystymąsi skatina fermentines reakcijas, skatina įvairų medžiagų apykaitą, kontroliuoja genų ekspresijos laiką ir erdvę, skatina ląstelių gyvybingumą, skatina sėklų daigumą, pagreitina kalcio gamybą ir skatina įsišaknymą, kuriame fulviko rūgštis ir augalų poros, siekiant sumažinti sausros pasipriešinimą, dirvožemis su vandens susilaikymu, humuso rūgščių adsorbcija, minkštinimas ir azotas gali suteikti savybių ir tt, daugiausia siekiant atsparios sausrai, įsisavinimo, augalų augimo sulėtėjimo, skatinti agentų gamybą ir koreguoti augalų cheminė sudėtis, siekiant pagerinti pasėlių kokybę ir kitus padarinius. Be to, humino rūgšties medžiagos taip pat skatina tarpininkavimą, antibakterinių ligų prevenciją, insekticidą ir kitas ligas.

Humino rūgšties poveikis dirvožemiui

1, tręšti dirvožemio derlingumą, pagerinti dirvožemį, skatinti aglomerato susidarymą, kad pasėliams būtų užtikrintas tinkamas vanduo, o maistingosios medžiagos, ypač fiziologinio tirpalo, pagerinti poveikį yra labiau akivaizdus.

2, humino rūgštis yra azoto lėtai atpalaiduojantis agentas ir stabilizatorius, fosfatinių trąšų sinergiklis, kalio apsaugos priemonė, yra nedidelis maistinių elementų kondicionavimo agentas, Humic Acid chelatų agentas, sinergetinis trąšų poveikis. Humino rūgšties pridėjimas į sudėtines trąšas gali sumažinti fiksuotąsias medžiagas ir maiste esančių maistinių medžiagų praradimą bei padidinti utilizavimo lygį. Tai yra geras dirvožemio sinergiklis, lėtai atpalaiduojantis agentas ir gerintojas.

(1) pagerinti azoto, azoto lėto išsiskyrimo panaudojimą.

(2) sumažinti fosforo fiksacijos dirvožemį ir skatinti augalų šaknis fosforo absorbcijai.

(3), siekiant sumažinti dirvožemio sugėrimą fiziologinio kalio, Humic rūgšties, kad sunku išlaisvinti kalio, pagerinti naudojimą.

(4) pagerinti mikroelementų elementų aktyvumą dirvožemyje.

3, kad sulaužytų dirvožemio tankinimą, slopina dirvožemio sukeltas ligas, pagerina dirvos minkštinimą, adsorbciją, pralaidumą, tarpininkauja dirvožemio pH, reguliuoja žemės temperatūrą, didina dirvožemio vandenį ir trąšų talpa.