Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgštis Sojos pupelių derliuose Naujas įėjimas, derlingumo padidėjimas

Mar 29, 2019

Šiais metais Žemės ūkio ministerija ir kaimai įgyvendino sojos pupelių atgaivinimo planą.


Vienas iš jų - plotas. Iki 2020 m. Nacionalinis sojos pupelių sodinimo plotas sieks 140 mln.


Antra, padidinkite derlių vienam ploto vienetui. Iki 2020 m. Nacionalinis vidutinis sojos pupelių derlingumas siektų 135 kg. Iki 2022 m. Nacionalinis vidutinis sojos pupelių derlius sieks 140 kg, palaipsniui mažindamas atotrūkį su didžiausiais pasaulyje sojos pupelių augintojais.


Trečia, pagerinti kokybę. Iki 2020 m. Baltymų kiekis valgomuose sojos pupeliuose ir išgaunamo sojų pupelių riebalų kiekis padidės atitinkamai 1 procentiniu punktu. Iki 2022 m. Jis padidės atitinkamai 1 procentiniu punktu, kad pasiektų arba viršytų didžiausio pasaulio sojos pupelių gamintojų vidurkį.


Ketvirta, ekologiškas vystymasis. Cheminių trąšų ir pesticidų panaudojimo lygis iki 2020 m. Pasieks 40%, o visapusiškas ūkininkavimo ir derliaus nuėmimo lygis pasieks 78%.


Humic rūgščių trąšų gamyba ir pritaikymas daugiau nei 40 metų parodė, kad jis gali paskatinti sojų augalų augimą tvirtai, su tamsiai žaliais lapais, išsivysčiusią šaknų sistemą, stiprią atsparumą kulkšnui, geresnį apsauginį poveikį podui, stipresnį atsparumą ligoms ir vabzdžiams, mažesnei ligų spartai, ankstesniam brandumui, geresniam grūdų pilnumui ir augalų grūdų skaičiui bei 100 grūdų svoriui ir tt


Tikimasi, kad humino rūgštis gali būti aktyviai susieta ir apvaisinta, kad būtų galima teigiamai prisidėti prie sojos pupelių pramonės atgaivinimo. Sužinokite daugiau: http://news.wugu.com.cn/article/1487834.html


image