Namuose > žinios > Turinys

Juodosios žemės apsaugos svarba

Oct 16, 2018


Juoda žemė yra pasaulinė maisto lobynas, yra dirvožemio karalius.


Pasaulyje yra tik keturi dideli juodi dirvožemio plotai:

Jis platinamas didžiuliuose Ukrainos lygumose, apimantis apie 1,9 mln. Kvadratinių kilometrų plotą.

Misisipės upės baseinas Šiaurės Amerikoje užima 1,2 mln. Kvadratinių kilometrų plotą.

Trečia, tai šiaurės rytų Kinijos juodojo dirvožemio plotas, apimantis apie 1,03 mln. Kvadratinių kilometrų plotą.

Argentinoje Pietų Amerikoje eina Pampa Urugvajaus ganykla, apimanti 760 000 kvadratinių kilometrų.


Jie platinami trijuose pagrindiniuose pasaulio šiaurės rytų, Šiaurės Amerikos ir Pietų Amerikos regionuose. Dėl didelių dirvožemio formavimo veiksnių skirtumų dirvožemio savybės ir organinių medžiagų kiekis kiekvienoje juodoje žemėje yra skirtingi.


image


Juodasis dirvožemis yra labiausiai derlingas dirvožemis pasaulyje. Dirvožemis turi dešimt kartų daugiau organinių medžiagų nei leess. Didžiausias yra Ukrainoje, kur didžiulės Ukrainos lygumos turi 30 proc. Juodosios žemės, vadinamos "Europinės duonos". Dabar Ukraina yra didžiausia saulėgrąžų aliejaus eksportuotoja, taip pat žinoma kaip 100 metų saulėgrąžų karalystė. Miesto pakraštyje yra saulėgrąžų laukai.


Dvi pamokos iš juodosios žemės istorijos:


Dėl pernelyg intensyvios eksploatacijos ir regeneravimo keturiose juodosiose dirvožemio problemos buvo skirtingos. Tarp jų Ukraina ir JAV patyrė retus "juodojo audra" įvykius, kurie žmonėms paliko gilų pamoką.


1) "juodos audros" įvykis Ukrainoje: 1928 m. Ukrainoje įvyko labai žlugdantis "juodos audros" įvykis, kuris beveik prasidėjo visame Ukrainos regione, kai kuriose vietose dirvožemio sluoksniai buvo nuimami 5 ~ 12 centimetrų, labiausiai rimtas yra daugiau kaip 20 centimetrų.


2) "juodojo audrumo" įvykiai Jungtinėse Amerikos Valstijose: 1930 m. Smiltainio formos palaipsniui išsivystė į atmosferą, 1933 m. - 14 protrūkių, o 1933 m. - 38. 1934 m. Pavasarį jie pavertė pražūtingais smiltainiais, kurie tapo reta "juodos audros" įvykis istorijoje ir buvo nustatytas kaip viena iš 10 stichinių nelaimių XX a. Kur vėjas praeina, upės ir upeliai išdžiūti, galvijai ir avys miršta dideliuose numeriuose, žmonės yra iškrauti ir išstumti, o šiaurės Amerikos žemynas yra sunaikintas. Po juodos audros didelės žemės ūkio paskirties žemės zonos tapo dykuma, o nuostoliai negalėjo būti skaičiuojami.


image


Visi yra atsakingi už juodosios žemės apsaugą


Tikroji juodojo dirvožemio būklė yra humusinė rūgštis . Ji yra dirvožemio gyvenimo pagrindas, juodosios žemės šerdis, juodosios žemės apsauga nuo jos. Mes turime išmintį visiškai išnaudoti ją, ty per pramoninę pramoninę humusinę rūgštį, kad pašarų juodąją žemę, kad didinga juodoji žemė nuolat išleidžia naują gyvybingumą. Šiuo metu labai sunku spręsti klimato kaitos problemas, susijusias su švariu dirvožemiu ir švarios maisto inžinerijos. Tam turime "leisti huminę rūgštį iš dirvožemio į dirvą", turime atkurti pradinę juodosios žemės išvaizdą, turime būti juodosios žemės savininku.
www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com