Namuose > žinios > Turinys

Skystas skystis

Sep 20, 2017

Skystis yra viena iš trijų pagrindinių fizinių formų. Ji neturi tam tikros formos ir dažnai ją veikia. Tačiau jo tūris yra pastovus, esant slėgiui ir temperatūrai. Be to, skysčio slėgis, esantis konteinerio šone, skiriasi nuo kitų valstybių būklės. Šis slėgis yra siunčiamas visomis kryptimis, o ne mažėja ir didėja gylyje (kuo giliau vanduo, tuo didesnis vandens slėgis);

Santykis su slėgio temperatūra

Skysčio tūris yra pastovus, esant slėgiui ir temperatūrai. Be to, skystis daro spaudimą ant konteinerio šonų, taip pat kitų fizinių būsenų. Šis slėgis yra siunčiamas visomis kryptimis, o ne mažėja ir didėja gylyje (kuo giliau vanduo, tuo didesnis vandens slėgis).

Temperatūros padidėjimas arba sumažintas slėgis paprastai gali išgaruoti skysčio ir tapti dujomis, pavyzdžiui, vandens šildymu vandens garais. Slėgis arba aušinimas paprastai gali kietėti skysčiui ir tapti kietu, pavyzdžiui, sumažinti vandenį į ledą. Tačiau vien tik slėgis nesuskaidžia visų dujų, tokių kaip deguonis, vandenilis ir helis.

Skystis ir oro slėgis

Kai slėgis yra P, kai slėgis yra P:

P = rho GH

Rho yra skysčio tankis.

G = gravitacija

H = vidurinis taškas į skysčio paviršių

Skystis yra skystas, bet kokia forma yra tokioje formoje. Kai skaldytų molekulių van der Waalsas sulaužytas, objektas virsta dujų išlyga; Kai sumažėja šiluma tarp skysčio molekulių, gali susidaryti cheminės jungtys tarp molekulių, o cheminės jungtys tampa kietos, kai dominuoja molekulės.

1. Skystoji medžiagų būklė. Medžiagos forma, kuri gali tekėti, deformuotis ir šiek tiek suspausti.

2. Kai skystis, pagrindinė jėga tarp molekulių yra van der Waalso jėga.

Van der Waalso jėgas sukelia tarpmiestinio poliškumo dipoliai. Taigi, skirtingai nuo obligacijų, turinčių fiksuotą kampą, van der Waalso jėga turi tik bendrą kryptį. Štai kodėl skysčių srautas ir kietosios medžiagos negali.

Skystos ir kietos, skystos ir izotropinės savybės (fizinės savybės skirtingomis kryptimis), būtent todėl, kad objektai nuo kietos iki skystos, dėl temperatūros pakilimo, daro atominį ar molekulinį judesį ir nebegali išlaikyti pradinės fiksuotos padėties, todėl srautas generuojamas. Tačiau šiuo metu tarp molekulių ar atomų pritraukimas yra didesnis, todėl jie nesiskiria, todėl skystis dar turi tam tikrą kiekį.

Tiesą sakant, daugelyje mažų skysčio interjero regionų dar yra panašaus kristalo struktūra - "kristalografinis regionas". Likvidumas yra "klasės zona", kurią galima perkelti iš vienos kitos į kitą. Mes sukuriame metaforą, asfaltuotame "eismui", kiekvienas automobilis turi fiksuotą padėtį - tas žmogus, kuris yra "zonoje", ir santykinis judėjimas tarp automobilio ir automobilio sukuria visos komandos srautą.

Skystis skiriasi nuo dujų, jis turi tam tikrą kiekį. Skystis skiriasi nuo kietos būsenos. Jis yra skystas ir todėl neturi formos. Be skystųjų kristalų, skystos ir amorfinės kietosios medžiagos yra izotropinės, kurios yra pagrindinės skysčio makroskopinės savybės.