Namuose > žinios > Turinys

Skystis turi tam tikrą kiekį

Oct 18, 2017

Skystis yra viena iš trijų pagrindinių fizinių formų. Ji neturi tam tikros formos ir dažnai ją veikia. Tačiau jo tūris yra pastovus, esant slėgiui ir temperatūrai. Be to, skysčio slėgis, esantis konteinerio šone, skiriasi nuo kitų valstybių būklės. Šis slėgis yra siunčiamas visomis kryptimis, o ne mažėja ir didėja gylyje (kuo giliau vanduo, tuo didesnis vandens slėgis).

Savybės: nėra tam tikros formos, skystis ir dažnai įtakoja konteineris. Konteinerio forma, skystis, skysčio forma. Jis turi tam tikrą tūrį, o skysčio tūris yra nepertraukiamas, esant slėgiui ir temperatūrai. Sunku suspausti į mažesnį tūrį

Santykis su slėgio temperatūra

Skysčio tūris yra pastovus, esant slėgiui ir temperatūrai. Be to, skystis daro spaudimą ant konteinerio šonų, taip pat kitų fizinių būsenų. Šis slėgis yra siunčiamas visomis kryptimis, o ne mažėja ir didėja gylyje (kuo giliau vanduo, tuo didesnis vandens slėgis).

Temperatūros padidėjimas arba sumažintas slėgis paprastai gali išgaruoti skysčio ir tapti dujomis, pavyzdžiui, vandens šildymu vandens garais. Slėgis arba aušinimas paprastai gali kietėti skysčiui ir tapti kietu, pavyzdžiui, sumažinti vandenį į ledą. Tačiau vien tik slėgis nesuskaidžia visų dujų, tokių kaip deguonis, vandenilis ir helis.

Skystos ir kietos, skystos ir izotropinės savybės (fizinės savybės skirtingomis kryptimis), būtent todėl, kad objektai nuo kietos iki skystos, dėl temperatūros pakilimo, daro atominį ar molekulinį judesį ir nebegali išlaikyti pradinės fiksuotos padėties, todėl srautas generuojamas. Tačiau šiuo metu tarp molekulių ar atomų pritraukimas yra didesnis, todėl jie nesiskiria, todėl skystis dar turi tam tikrą kiekį.

Tiesą sakant, daugelyje mažų skysčio interjero regionų dar yra panašaus kristalo struktūra - "kristalografinis regionas". Likvidumas yra "klasės zona", kurią galima perkelti iš vienos kitos į kitą. Mes sukuriame metaforą, asfaltuotame "eismui", kiekvienas automobilis turi fiksuotą padėtį - tas žmogus, kuris yra "zonoje", ir santykinis judėjimas tarp automobilio ir automobilio sukuria visos komandos srautą.

Skystis skiriasi nuo dujų, jis turi tam tikrą kiekį. Skystis skiriasi nuo kietos būsenos. Jis yra skystas ir todėl neturi formos. Be skystųjų kristalų, skystos ir amorfinės kietosios medžiagos yra izotropinės, kurios yra pagrindinės skysčio makroskopinės savybės.