Namuose > žinios > Turinys

Maži nauji metai

Feb 08, 2018

Mažasis Naujųjų Metų (kinų: Xiaonian), paprastai prieš savaitę prieš Naujųjų metų mėn., Jis taip pat žinomas kaip "Virtuvės Dievo", dievybės, kuri prižiūri kiekvieno namo moralinę charakterį, festivalis.

Čia yra šeši dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie mažus naujus metus, dar vienas pavasario pradžios ženklas. 小年夜.jpg

1. Siūlyk aukas Dievui virtuvėje

Viena iš išskirtinių mažųjų Naujųjų Metų tradicijų yra "Virtuvės Dievo" popierinio įvaizdžio deginimas, siunčiant dievo dvasios į dangų, kad būtų galima pranešti apie šeimos elgesį per pastaruosius metus. Virtuvės Dievas tada pasveikino namuose, įklijuojant naują popierinį jo vaizdą šalia viryklės. Nuo šio taško Virtuvės Dievas prižiūrės ir apsaugo namus dar vieneriems metams.


Dauguma pasiūlymų yra įvairių veislių saldainiai. Manoma, kad tai užantspauduoja Virtuvės Dievo burną ir skatina jį tik pasakyti gerus dalykus apie šeimą, kai jis pakyla į dangų, kad pateiktų savo pranešimą.


2. Namo valymas

Tarp "Labos" šventės, aštuntos dienos paskutinio mėnulio mėnesio ir mažųjų Naujųjų Metų, dvidešimt trečią dieną šeimos visoje Kinijoje atlieka nuodugnų namų valymą, išvalydami senus, pasirengusiems Naujiesiems Metams.


Pasak Kinijos liaudies įsitikinimų, per paskutinį metų mėnesį vaiduokliai ir dievybės turi pasirinkti, ar grįžti į dangų, ar likti ant Žemės. Manoma, kad norint užtikrinti laiku vaiduoklius ir dievybes, žmonės privalo kruopščiai išvalyti savo asmenis ir jų būstus iki kiekvieno paskutinio stalčiaus ir spintelės.


3. Valgykite Guandong saldainius

Gandango saldainiai, lipni gydymas, pagamintas iš lydyto pragaro ir supjaustytų kviečių, yra tradicinis užkandis, kurį Kinijos žmonės maitina virtuvės Dievo festivalyje.

4. Įdėkite popieriaus lapus į langus

Mažiems naujiesiems metams iškirsti ankstesniame pavasario šventėje esantys seni kupriniai ir popieriniai pjaustymai, įklijuoti nauji langų papuošimai, Naujametiniai plakatai ir palankios dekoracijos.

5. Vonia ir plaukai


Kaip sako senasis kinų teiginys, ar jie turtingi ar neturtingi, žmonės dažnai atlieka kirpimą prieš pavasario šventę. Vonios ir kirpimo veikla dažnai imama mažiems naujiems metams.

6. Pasiruošimas pavasario šventėms

Žmonės pradeda rengti reikiamas nuostatas dėl Pavasario šventės nuo mažųjų Naujųjų metų. Viskas, ką reikia padaryti, kad aukotų protėvius, pramogauti svečius ir paruošti šeimos narius per ilgas atostogas, turi būti iš anksto įsigyti.