Namuose > žinios > Turinys

Dirvožemio gerinimo metodai

Jan 08, 2019


image


1. Racionalus cheminių trąšų naudojimas.

Racionalus cheminių trąšų naudojimas gali padidinti gamybą. Tačiau per didelis cheminių trąšų naudojimas taip pat labai žalingas dirvožemiui. Todėl mažiau trąšų naudojimas gali užkirsti kelią nuolatinei dirvožemio taršai ir yra pagrindinis būdas išspręsti dirvožemio gerinimo problemą iš šaltinio.


Racionalus trąšų naudojimas turėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1) Taikant trąšas, turėtume atkreipti dėmesį į situaciją pagal trąšų trūkumą dirvožemyje ir pasėliuose. Pagrįstos papildomos trąšos neturėtų būti naudojamos pernelyg dideliam derliui.

2) Skirtingomis sąlygomis, pvz., Dugno trąšomis, tręšimo ir purškimo trąšomis, tręšimo rūšis, kiekis ir koncentracija taip pat skiriasi, todėl ūkininkams juos reikia tinkamai panaudoti atsižvelgiant į situaciją.


2. Padidinkite organinių trąšų įvedimą.

Dirvožemio derlingumas yra glaudžiai susijęs su organinių medžiagų kiekiu dirvožemyje.


Organinių trąšų naudojimas turėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1) Organinės trąšos gali nužudyti tik vabzdžių kiaušinius ir bakterijas žaliavose po kruopščiai skilimo, ir jo negalima naudoti be skilimo.


2) Turėtų būti parenkamos įprastinių gamintojų organinės trąšos, arba turėtų būti priimtos organinių trąšų, turinčių nepriklausomą aukso probiotikų fermentaciją, siekiant išvengti nepageidaujamų gamintojų naudoti sunkiuosius metalus ir kitas žaliavas organinėms trąšoms gaminti.


3) Organinių trąšų savęs fermentavimo procese reikia atkreipti dėmesį į netoksiškas ir nekenksmingas fermentacijos medžiagas. Žaliavos, kurių sudėtyje yra sunkiųjų metalų ir antibiotikų likučių, netinka fermentuoti organines trąšas, kurios gali lengvai sukelti antrinę taršą dirvožemyje.


Organinės trąšos gali palaipsniui suaktyvinti dirvą, derlingą dirvą, dabartinis organinių trąšų naudojimas trąšomis yra idealiausias tręšimo būdas!


image


3. Papildomas mikrobų agentas.

Mikroorganizmai skatina mikroelementų išsiskyrimą ir chelaciją dirvožemyje keičiant deguonį ir anglies dioksidą, organinių rūgščių ir kitų rūgštinių medžiagų išsiskyrimą medžiagų apykaitos procese, efektyviai sulaužydami dirvožemį, skatindami agregacijos struktūrą, pagerina aeraciją dirvožemio būklę ir skatina organinių medžiagų, humino rūgšties ir humuso susidarymą.


Antra, mikroorganizmai atlieka labai svarbų vaidmenį dirvožemio medžiagų ir energijos įvedime ir gamyboje ir yra svarbūs medžiagų ciklo grandinės ryšiai. Jis gali suaktyvinti dirvožemio organines ir neorganines maistines medžiagas, suskaidyti organines medžiagas, išskirti maistines medžiagas ir padidinti maistinių medžiagų efektyvumą.


Be to, mikrobai reprodukciniame ir metaboliniame procese, likučių degradacija dirvožemio trąšose, organiniuose pesticiduose, sunkiuosiuose metaluose ir kituose teršaluose ir kt. sintetinis nekenksmingumas, dalijantis į mažiau kenksmingas ar nekenksmingas medžiagas, sumažina dirvožemio taršos laipsnį.


4) Pridėti dirvožemio kondicionierių

Kaip antrinis dirvožemio rūgštėjimo sutepimas ir kt. Įvairių rūšių problemos, ypač didelės ekonominės naudos iš šiltnamių daržovių ir vaismedžių, ūkininkai buvo sunkesni dirvožemio problemos, pastaraisiais metais dirvožemio gerinimo priemonės taip pat pradeda ugdyti dirvožemio kondicionierius daugiausia turi palaidų dirvožemį, pagerina dirvožemio agregato struktūrą, riebalų sulaikymą, mažina dirvožemio rūgštėjimo, druskingumo ir pan. poveikį.


Verta paminėti, kad humino rūgšties produktai su aktyvuotais mineraliniais šaltiniais buvo plačiai naudojami užsienyje. Kai kuriose šalyse, pvz., Europoje ir Amerikoje, Humic rūgštis klasifikuojama kaip biostimulantas, kuris turi gerą poveikį dirvožemio atkūrimui ir augalų augimui.


Nors dirvožemio gerinimo priemonė turi gerinimo ir kondicionavimo poveikį dirvožemiui, tačiau pasirinkus jį, turite žinoti, kokio dirvožemio jis yra skirtas, kai kurios yra skirtos šarminiam dirvožemiui, kai kurios yra skirtos rūgštinei dirvožemiui ir dozei. turėtų būti pagrįstai kontroliuojamas, pernelyg didelis naudojimas sukels kitus šalutinius poveikius.
www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com