Namuose > žinios > Turinys

Augalinės fulmino rūgšties PK mineralinių šaltinių humuso rūgštis, pasėlių derlingumas padidėjo 10%

Aug 17, 2018


19-ojo nacionalinio Kinijos komunistų partijos kongreso (KPK) pasiūlyta "kaimo atgaivinimo" strategija "Žemės ūkio kokybės gerinimas, žemės ūkio skatinimas žalia ir žemės ūkio stiprinimas prekės ženklu" yra vienintelis būdas žemės ūkiui naujojoje eroje . Šiuo metu kaip pagrindinė Kinijos žemės ūkio plėtros tema tapo tai, kaip pagerinti žemės ūkio produktų kokybę, pagerinti pasėlių atsparumą ir dirvožemio kokybę, siekiant užtikrinti tvarią žemės ūkio plėtrą.

image.png


Augalinis Fulvic rūgšties PK mineralinis šaltinis humic acid, pasėlių derlius padidėjo 10%.


Gerai žinoma, kad žemės ūkio paskirties huminės rūgšties "penkis pagrindinius padarinius" yra dirvožemio gerinimas, trąšų stiprinimas, augalų augimo skatinimas, atsparumo didinimas ir kokybės gerinimas, o fulviko rūgštis, kaip humuso rūgšties esmė, yra veiksmingesnė didinti derlingumą ir gerinti kokybę. Organinė medžiaga yra svarbus dirvožemio derlingumo rodiklis, humusas yra pagrindinė dirvožemio organinių medžiagų forma, o ksantinė rūgštis yra mažiausiai molekulinė masė, labiausiai lengvai įsisavinama ir aktyviausia humuso dalis, todėl būtina išsaugoti sveiką dirvožemio veikla.


Fulvic rūgštis yra pagrindinė dirvožemio humuso sudedamoji dalis, organinės aromatinės rūšys, turinčios mažą molekulinę masę, ir visiškas vandens tirpalas, susidarantis dėl organinio skaidymo ir skilimo. Tai yra geriausias humuso rūgšties komponentas dirvožemyje ir pagrindinėje medžiagoje, kad susidarytų dirvožemio agregatų struktūra. Fulvišo rūgštis turi karboksilo grupę, fenolio hidroksilo grupę ir turi stiprią kompleksavimo, chelacijos ir paviršiaus adsorbcijos galią, todėl amonio azoto praradimas gali sumažėti. Padidėja fosforo judėjimo atstumas dirvožemyje, slopinamas vandenyje tirpaus fosforo fiksavimas dirvožemyje, neefektyvus fosforas tampa veiksmingu fosforu ir skatinamas fosforo įsisavinimas šaknimis. Fulvos rūgštis gali sugerti ir laikyti kalio jonus ir pagerinti turimą kalio kiekį, ypač padidinant kalio trąšų efektyvumą. Rezultatai rodo, kad Fulvic rūgštis gali padidinti azoto, fosforo ir kalio kiekį trąšose daugiau kaip 20%.


image.png


Tuo pačiu metu, Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ir kaimo reikalų ministerija viešai reagavo į rekomendaciją Nr. Pirmosios 13-ojo Nacionalinio liaudies kongreso sesijos 4580 m., Kuriame išdėstytas Žemės ūkio ir kaimo reikalų ministerijos atliktas darbas skatinant saproo rūgšties taikymą ir kito žingsnio darbo planą bei aktyviai remiant saproo rūgšties pramonės plėtrą ir saproo rūgšties trąšų demonstravimas ir populiarinimas.


Todėl fulviko rūgštis yra privaloma Kinijoje. Fulviko rūgštis, kaip augalų augimo reguliatorius, yra geriausia dirvožemio humuso sudedamoji dalis, kuri ne tik sumažina pasėlių naštą, padidina dirvožemio derlingumą ir praturtina dirvožemio bakterijų pagrindą, bet taip pat pagerina derlingumą ir kokybę, taip padeda įmonėms pasiekti ilgalaikę plėtrą padidinti derlių, gerinti kokybę ir išlaikyti žemę. Siekiant išspręsti pasėlių kokybės problemą.