Namuose > žinios > Turinys

Kalio humatizavimo veiksmas

Sep 25, 2017

Kalio hidroksido vaidmuo:

1. Neorganinė pramonė yra naudojama kalio gamybai, pavyzdžiui, kalio permanganato, kalio nitrito, kalcio fosfato ir kt.

2. Kasdieninė chemijos pramonė naudojama kaip žaliava kalio muilo gamybai, skalbimo muilui, minkštu muilu, sniego grietinėlė, šaltu kremu, šampūnu ir kt. Farmacijos pramonė yra naudojama žaliavoms gaminti, pavyzdžiui, progesteronui ir vanilinui.

3. Dažų pramonė naudojama melamino dažams gaminti

4. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti. [4], naudojamas kaip sausiklis, absorbentas, naudojamas kalio muilo, oksalo rūgšties ir įvairių rūšių kalio druskos, naudojamas galvanizavimui, graviravimui, litografijai ir kt. Jis dažniausiai naudojamas kaip žaliava kalio gamybai, pvz., Kalio permanganatas ir kalio karbonatas.

5. Elektrotechnikos pramonėje - galvanizavimui, graviravimui ir kt. Tekstilės pramonėje jis naudojamas dažymui, balinimui ir merserizavimui ir naudojamas kaip pagrindinė žaliava cheminiams pluoštams ir poliesterio pluoštui gaminti.

Kalio hidroksidas: kalio hidroksidas (cheminis: KOH, tipas: 56.11) balti milteliai arba dribsnių kieta medžiaga. Lydymosi taškas 360 ~ 406 ℃, virimo taškas 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044 g / cm, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1 MMHG (719 ℃). Jis labai šarminis ir ėsdinantis. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir drėgmei, absorbuoti anglies dioksidą ir tapti kalio karbonatu. Ištirpinta maždaug 0,6 porcijos karšto vandens, 0,9 šaltame vandenyje, 3 etanolyje ir 2,5 glicerino. Ištirpinus vandenyje, alkoholyje arba apdorojant rūgštimi susidaro daug šilumos.

Vaidmuo: neorganinė pramonė yra naudojama kalio gamybai, pavyzdžiui, kalio permanganatas, kalio nitritas, kalcio fosfatas ir kt. Kasdieninė chemijos pramonė naudojama kaip žaliava kalio muilo gamybai, skalbimo muilui, minkštu muilu, sniego grietine, šaltu kremu, šampūnas ir tt Farmacijos pramonė yra naudojama žaliavoms gaminti, pavyzdžiui, progesteronui ir vanilinui. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.

Taikymo sritis

1. Naudojamas kaip sausiklis ir absorbentas, naudojamas oksalo rūgščiai ir įvairių rūšių kalio druskos gamybai, naudojamas galvanizavimui, graviravimui, litografijai ir kt.

2. Daugiausia naudojamos kaip žaliavos kalio gamybai, pavyzdžiui, kalio permanganatas ir kalio karbonatas. Farmacijos pramonėje jis naudojamas kalio boro vandeniliui, antikūnams, salicilo rūgščiai, propionatui ir kt.. Naudojamas lengvojoje pramonėje, kad pagamintų kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje jis naudojamas PVM dažams gaminti, pvz., Sumažinti mėlyną RSN. Elektrotechnikos pramonėje - galvanizavimui, graviravimui ir kt. Tekstilės pramonėje jis naudojamas dažymui, balinimui ir merserizavimui, ir naudojamas kaip pagrindinė žaliava cheminiams pluoštams ir poliesterio pluoštui gaminti. Be to, jis naudojamas metalurginio šildymo agento ir odos riebalų šalinimo.

3. Pagrindinės cheminės žaliavos farmacijos ir dienos chemijos pramonei.

4. Naudojamas kaip absorbentas analitiniams reagentams, muilinimo reagentams, anglies dioksidui ir vandeniui.

5. Kasdienė chemijos pramonė naudojama kaip žaliavinė medžiaga plauti ir plovinti muilą, minkštą muilą, sniego grietinėlę, šaltą kremą, šampūną ir kt. Farmacijos pramonė yra naudojama žaliavoms gaminti, pavyzdžiui, progesteronui ir vanilinui. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti

Turinio analizė

Tikslus minėtas mėginys yra apie 1,5 g, tirpinamas 40 ml naujo virimo ir aušinimo vandens, šalto iki 15 ° C, su fenolftaleno bandymo tirpalu (TS-167) keli lašai, 1 mol / l rūgšties titravimas. Kai rožinis dingsta, užregistruokite suvartotos rūgšties kiekį, pridėkite metilo oranžinės bandomosios medžiagos tirpalą (TS-148) ir tęskite titravimą tol, kol rožinis yra pastovus. Įrašykite bendrą titrų turinčių rūgščių kiekį. Kiekvienas mililitras 1 mol / L sieros rūgšties yra lygus 56,11 mg bendro šarmingumo (KOH).