Namuose > žinios > Turinys

Kalis Humate šarminis ir ėsdinantis

Jun 20, 2017

Kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kiekis: 56,11) balti milteliai arba nelygus kieta medžiaga. Lydymosi temperatūra 360 ~ 406 ℃, virimo temperatūra 1320-1324 ℃, kalio Humate santykinis tankis 2,044 g / cm3, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1 mmHg (719 ℃) . Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Ištirpinta maždaug 0,6 dalių karšto vandens, 0,9 dalių šalto vandens, 3 dalių etanolio ir 2,5 dalių glicerolio. Ištirpinus vandenyje, alkoholis ar rūgštinis valymas sukelia daug karščio. 0,1 mol / l tirpalo pH buvo 13,5. Vidutinio toksiškumo, pusiau mirtina dozė (žiurkė, burnos) 1230 mg / kg. Tirpsta etanolyje, šiek tiek tirpsta eteryje. Yra labai stiprus šarminis ir ėsdinantis, kalio Humate jo pobūdis ir kaustinė soda panašus.

1, naudojamas kaip sausiklis, absorbantas, oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai ir kt.

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, gaminti kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje kalio boro, spironolaktono, heparanolio, testosterono propionato ir tt gamyba. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje "Potassium Humate" naudojamas dažiklių gamybai, pvz., "Blue RSN" ir tt sumažinimui. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Tekstilės pramonėje - spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti bei daug naudoti cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalams pašalinti ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, buitinė chemija ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, kalio Humate muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorberis.

5, chemijos pramonė, skirta plauti muilu, šampūno muilu, grietine, grietine, grietine, šampūnu ir kitomis žaliavomis. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.

Organizacija turi degimo efektą, kalio Humate gali ištirpinti baltymą, formuojant šarminį denatūruotą baltymą. Odos tirpalas arba dulkės, ypač įklotos į gleivinę, gali sukelti minkštą šveitikį. Kuo aukštesnė tirpalo koncentracija, tuo aukštesnė temperatūra, tuo stipresnis poveikis. Įplyšęs į akį ne tik gali pažeisti rageną, bet ir padaryti akis giliai audinių pažeidimus.

Maksimali leistina koncentracija yra 0,5 mg / m. Turėtų būti užkirstas kelias neliesti odos ir akių, pvz., Netyčia paliesti, vandenį galima nuplauti sugadintose dalyse, o po to 5% acto rūgšties, vyno rūgšties, vandenilio chlorido rūgšties arba citrinos rūgšties tirpalo; Kalio humusas, pvz., Akių purškimas, atsargiai įpilama vandens ar fiziologinio tirpalo. Lėtai praplauti 10 ~ 30 min., Tada paspauskite 2% karnivakaino arba 0,5% kardino tirpalo. Operaciją turėtų dėvėti bendras darbo drabužių audinys, dėvėti gumines pirštines, rankogalius, prijuostes, dėvėti batus ir kitus darbo draudimo produktus, rankas reikia padengti neutraliu ir hidrofobiniu tepalu.