Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate švarumas

Oct 27, 2017

Pirma, kietojo kalio hidroksido nuotėkio avarinio gydymo izoliuoto nuotėkio užteršto ploto, apsupto įspėjamaisiais požymiais, rekomenduojama, kad avariniai darbuotojai dėvėtų dujokaukes, kalio Humate dėvėti cheminius apsauginius drabužius. Negalima tiesiogiai liestis su išsiliejimu švariu valomu šluosčiu, surinktu į švarius ir švarius dengtus bakus, įpilama nedideli vandens kiekiai, reguliuojama į neutralią, kalio Humate ir tada į nuotekų sistemą. Taip pat galite skalauti dideliu kiekiu vandens ir praskiesti vandenį į nuotekų sistemą. Tokie kaip nemažai nuotėkių, surinktų po perdirbimo ar nekenksmingo šalinimo.

Antra, apsauginės priemonės Kvėpavimo sistemos apsauga: Jei reikia, dėvėkite apsaugines kaukes.

Apsauginė apranga: dėvėti kombinezonus (nuo korozijos medžiagų). Rankų apsauga: Dėvėkite gumines pirštines. Kita: po darbo, dušo padaisa. Atkreipkite dėmesį į asmeninę higieną.

Trečia, pirmosios pagalbos priemonės Kietasis kalio hidroksidas. Susilietimas su oda: nedelsiant praplaukite vandeniu mažiausiai 15 minučių. Jei yra nudegimų, gydymas. Kalio Humate Patekimas į akis: Nedelsiant pakelkite akių voką, praplaukite vandeniu ar fiziologiniu tirpalu mažiausiai 15 minučių. Arba nuplaunama 3% boro rūgšties tirpalu. Medicininis gydymas. Įkv ÷ pimas: greitai nuo sielos iki gryno oro. Kai reikia, kalio Humate dirbtinis kvėpavimas. Medicininis gydymas. Nurijimas: Nedelsiant praplaukite, kai pacientas atsibunda, per burną atskieskite actą arba citrinų sultis.

Kietojo kalio hidroksido valymo pajėgumas Manau, mes girdėjome, šis produktas daugeliu atžvilgių turi labai gerą taikymą, siekiant palengvinti supratimą visiems, Potassium Humate geriau suprasti šį produktą, taip Xiaobian konkrečiai visiems, kad pristatyti kitą Kietojo kalio hidroksido ir tepalo atsparumo, mes susitinkame, kad sužinotume apie tai.

1, pirmoji 85 g vandens paruošimas į riebalų šalinimo baką, ateityje bus kalio humusas, o po to - 21 g kietojo kalio hidroksido, 25 g natrio sulfato, 5 g natrio gliukonato, 2 g natrio alginato, pridėjus riebalų šalinimo vandenį, maišant, kad ištirptų;

2, kitame plastikiniame kibiras 50 g vandens injekcijoje ir 3 g priedų A ir 2 g priedų B 5-10 min maišymo cilindre, kad jis visiškai ištirps, išpilamas į rezervuarą "Potassium Humate" ir likusius 37 g vandens įleistas į vieną, tai yra, prarijus kambario temperatūros riebalų šalinimo agentą;

3, bendros aliejaus išvaizdos atsiradimas, kalio Humate tik šiuo riebalų šalinimo agentu įsiurbti maždaug 10 minučių, kad būtų patenkintas riebalų šalinimo poveikis, faktiškai riebalų šaltinis be aliejaus ir vandens po skalbimo ruošinio paviršiaus vandens filmas buvo vidutinis vandens plėvelės. Vienintelis riebalų šalinimo būdas yra skirtas geriausiu laiko momentu pašalinti ruošinį.

Ar kalio hidroksido riebalų šalinimo priemonė yra konfigūracija, ar žinote, kad šis produktas gali būti naudojamas kaip skaidrus vandens agentas, jis gali manipuliuoti jo hidroksidu, kad kontroliuotų vandens pH, Potassium Humate, bet šio produkto hidroksidas taip pat gali būti naudojamas riebalams pašalinti Agentas, kalio Humate, jo naudojimas yra labai populiarus, įtraukiant chemijos pramonę įvairiose srityse, žemės ūkyje, gamyba buvo populiarinama.