Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate turinio analizė

Oct 18, 2017

Analitinėje chemijoje natrio hidroksidas ir kalio hidroksidas dažnai naudojami viena kitai. Tačiau kai kurios programos, jos negali keistis. Tokie kaip vandenilio generatorius, nurodytas kalio hidroksidu. Medicininiai natrio kalkės, nurodytos natrio hidroksidu. Natrio hidroksidas yra higroskopinis, nei kalio hidroksidas, todėl stiprus kalio hidroksidas dažniausiai naudojamas cheminės analizės metu. Tuo pačiu būdu, jei jį naudojate kaip sausiklį su natrio hidroksidu. Pavyzdžiui, jei sakote, kad natrio kalkės yra medicininės, nurodytos natrio hidroksidu. Bet du natrio hidroksidą pigiau, kai jis gali pakeisti natrio hidroksidą.

Abu jie yra labai koroziniai ir neturi liestis su metalinėmis talpyklomis, jie turi būti užplombuoti ir konservuoti. Nėra skirtumo tarp jų.

Natrio hidroksido fizinės savybės:

Vienintelis produktas yra bespalvis skaidrus kristalas, santykinis tankis 2.130, lydymosi temperatūra yra 318.4 ℃. Virimo temperatūra 1390 ℃. Natrio rūgšties rinka yra kieta ir skysta du: gryno balto kietojo kaustinio soda, blokai, lakštai, lazdele, granuliuotos, labai trapios. Grynoji skysta kaustinė soda yra bespalvis skaidrus skystis. Kietoji kaustinė soda turi stiprią higroskopiškumą. Jis tirpsta vandenyje, o kai jis ištirpsta, jis yra labai šarminis ir jausmas riebus. Tirpus etanolyje ir glicerinoje; Jis nėra tirpus acetone ir eteryje. Jis labai ėsdina ir turi korozinį poveikį pluoštui, odai, stiklui ir keramikai. Neveikia reakcija su chloru, bromu, jodu ir kitais halogenais; Druska ir vanduo susidaro neutralizuojant rūgštis.

Kalio hidroksido fizinės savybės:

Baltas rombinis kristalas, pramoniniai produktai yra baltos ar šviesiai pilkos spalvos blokeliai arba klubo formos. Santykinis tankis 2,044 (20 ℃), lydymosi taškas yra 360,4 ℃. Virimo temperatūra 1320-1324 ° C. Tirpsta vandenyje, ištirpsta, kai išleidžiamas didelis kiekis tirpalo šilumos, stiprus vandens sugėrimas, gali absorbuoti drėgmę ore ir ištirpus, ir palaipsniui absorbuoti anglies dioksidą į kalį. Tirpsta etanolyje, šiek tiek tirpsta eteryje. Labai šarmu ir ėsdinanti, jo savybės yra panašios į kaustinės soda.

Turinio analizė: tikslus minėtas mėginys yra apie 1,5 g, tirpus 40 ml naujo virimo ir aušinimo vandens, šalto iki 15 ° C, su fenolftaleno bandymo tirpalu (TS-167) keletą lašų, ​​1 mol / l rūgšties titravimą. Kai rožinis dingsta, užregistruokite suvartotos rūgšties kiekį, pridėkite metilo oranžinės bandomosios medžiagos tirpalą (TS-148) ir tęskite titravimą tol, kol rožinis yra pastovus. Įrašykite bendrą titrų turinčių rūgščių kiekį. Kiekvienas mililitras 1 mol / L sieros rūgšties yra lygus 56,11 mg bendro šarmingumo (KOH).