Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate Effect

Oct 26, 2017

Pagrindiniai kalio hidroksido naudojimo būdai: neorganinė pramonė naudojama kaip žaliavos, skirtos kalio druskoms gaminti, pvz., Vandenilio fosfatas, du kalio ir kt. Chemijos pramonė, naudojama muilui, muilui ir kaliui gaminti, plauti šampūną, minkštą muilą, grietinėlę , grietinėlė, šampūnas ir kitos žaliavos. Farmacijos pramonė naudojama vanilinui ir kitoms žaliavoms gaminti. Dažų pramonė naudojama dažikliams gaminti. Baterijos pramonė naudojama šarminių baterijų gamybai.

Kalio hidroksidas naudojamas kaip sausiklis, sorbentas, naudojamas kalio muilo, oksalo rūgšties ir įvairių druskos gamybai, taip pat naudojamas galvanizuojant, graviruojant, litografijoje ir kt .; Kalis daugiausia naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalio karbonatas ir kt., gaminti. Farmacijos pramonėje kalio borhidrido, spironolaktono, batilo alkoholio ir testosterono propionato gamybai. Kalio muilo, šarminio akumuliatoriaus, lengvosios pramonės kosmetikos gaminių (tokių kaip grietinė, grietinė ir šampūnas) gamyba. Dažų pramonėje, naudojamoje mažesnių dažiklių, tokių kaip mėlynasis, RSN ir tt gamyboje, gamybai.

Kalio hidroksidas yra naudojamas elektrotechnikos pramonėje, naudojamas galvanizavimui, graviravimui ir tt. Tekstilės pramonėje naudojami spausdinant ir dažant, balinant ir merserizuojant ir plačiai naudojami kaip pagrindinė žaliava sintetinių pluoštų ir poliesterio pluoštų gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijoje, šildymo agente ir odos riebaluose. Cheminė bazinė žaliavinė medžiaga, naudojama medicinoje, chemijos pramonė kasdien ir kt. Absorbentas, naudojamas kaip analitinis reagentas, muilinimo reagentas, anglies dioksidas ir drėgmė, taip pat farmacijos pramonėje.

Koks yra kalio hidroksido vaidmuo

1 kalio hidroksidas, naudojamas kaip desikantas ir absorbentas oksalo rūgščiai ir įvairiems kalio druskos, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, Shi Yin ir kt.

2, daugiausia naudojamas žaliavų kalio gamybai, pavyzdžiui, kalio permanganatas, kalio karbonatas ir tt. Farmacijos pramonėje kalio borhidrido, spironolaktono, batilo alkoholio, testosterono propionato gamyboje. Kalio muilo, šarminio akumuliatoriaus, lengvosios pramonės kosmetikos gaminių (tokių kaip grietinė, grietinė ir šampūnas) gamyba. Dažų pramonėje, naudojamoje mažesnių dažiklių gamyboje, pvz., Sumažintos mėlynos spalvos, RSN ir tt. Elektrocheminėje pramonėje naudojama galvanizavimo, graviravimo ir kt. Tekstilės pramonėje, naudojama spausdinant ir dažant, balinant ir merserizuojant , ir plačiai naudojamas kaip pagrindinė žaliava sintetinių pluoštų ir poliesterio pluošto gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijoje, šildymo agente ir odos riebaluose.

3. Pagrindinės cheminės žaliavos, naudojamos medicinoje, dienos chemijos pramonėje ir kt.

4. Naudojamas kaip absorbentas analitiniams reagentams, muilinimo reagentams, anglies dioksidui ir vandeniui.

5, kasdieninė chemijos pramonė naudoja muilą, šampūną ir skalbti minkštą muilą, grietinėlę, grietinėlę, šampūną ir kitas žaliavas. Farmacijos pramonė yra naudojama progesteronui, vanilinui ir kitoms žaliavoms gaminti. Dažų pramonė naudojama melamino dažų gamybai. Baterijos pramonė naudojama šarminių baterijų gamybai.