Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate Effect

Aug 02, 2017

Šarminis nudegimo mechanizmas yra vandens absorbcijos šarmas, kalio humatas, todėl vietinės ląstelės dehidratacija, šarmų ir audinių baltymai sudaro rūgščių denatūravimą, baltymų kompleksą, minkštą riebalinį audinį, šilumos muilinimas gali sukelti giliųjų audinių ir toliau žalą. Kalio Humate Kadangi denatūruoto šarminio baltymo kompleksas yra tirpus, šarminiai jonai gali toliau patekti į gilųjį audinį, todėl jie gali būti pažeisti.

Šarminiai nudegimai paprastai būna gilūs daugiau kaip dviejų laipsnių gelmėse, girdi smurtiniais. Išgėrus žaizdą ir toliau gilinti žaizda, švelnus šveitiklis, kalio Humate buvo lipni slydimo "muilu panašūs" arba "supuvę tofu" panašūs pokyčiai, kuriuos po infekcijos lengvai ir komplikuota žaizdų sepsis. Nagų kontaktas su natrio šarmu tampa plonesnis, blizgesio praradimas, kad namas būtų plokščias ir net šaukštas. Kalio Humate plonas tirpalas gali išdžiūti, susmulkinti, ištirpti. Akustinis akių virpėjimas ir stiprus viršutinių kvėpavimo takų dirginimas gali sukelti akių ir viršutinių kvėpavimo takų nudegimus.

1, naudojamas kaip desikantas, absorbentas, kalio humatas, skirtas oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai ir kt.

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, gaminti kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje "Potassium Humate" gaminamas kalio boras, spironolaktonas, heparanolis, testosterono propionatas ir kt. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Kalio Humate Dažų pramonėje yra mažinančių dažiklių, pvz., Mėlyna RSN ir tt sumažinta, gamyba. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Tekstilės pramonėje - spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti bei daug naudoti cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Be to, "Potassium Humate" taip pat naudojamas metalurginiams šildytuvams ir odos riebalams pašalinti ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, buitinė chemija ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, kalio humuso anglies dioksidas ir drėgmės absorbentas.

5, chemijos pramonė, skirta plauti muilu, šampūno muilu, grietine, grietine, kalio humate kremu, šampūnu ir kitomis žaliavomis. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti

Organizacija turi deginimo efektą, gali ištirpinti baltymą, formuoti denatūruoto šarminio baltymo. Odos tirpalas arba dulkės, ypač įklotos į gleivinę, gali sukelti minkštą šveitikį. Kuo aukštesnė tirpalo koncentracija, tuo aukštesnė temperatūra, tuo stipresnis poveikis. Potassium Humate, patekus į akį, gali ne tik sugadinti rageną, bet ir padaryti akis giliai pažeisti audinius.

Maksimali leistina koncentracija yra 0,5 mg / m. Turėtų būti užkirstas kelias neliesti odos ir akių, pvz., Atsitiktinai liesti, galite naudoti vandenį, kad nuplautų pažeistas dalis, kalio humusas, o po to šlapi 5% acto rūgštimi, vyno rūgštimi, vandenilio chlorido rūgštimi arba citrinos rūgšties tirpalu; pvz., akių purškimas, atsargiai įpilkite vandens ar fiziologinio tirpalo. Lėtai praplauti 10 ~ 30 min., tada paspauskite 2% karnivikoino arba 0,5% keridaino tirpalo. Eksploatacija turėtų būti dėvimi tvirtu audiniu, pagamintu iš uniformų, kalio Humate dėvėti gumines pirštines, rankogalius, prijuostes, dėvėti batus ir kitus darbo draudimo produktus, rankas reikia padengti neutraliu ir hidrofobiniu tepalu.