Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate dažniau

Oct 19, 2017

Kalio hidroksidas. Šis produktas yra dažniau naudojamas, kalio Humate specifinė chemijos pramonės šakos vertė yra didelė, tada labai dažnai naudojamas šis produktas, mes žinome, kiek tai yra kalio Humate? Toliau pateikiamas straipsnis, skirtas visiems išsiaiškinti kalio hidroksido atsparaus klijų paruošimą, mes susitinkame, kad sužinotume apie tai.

Ugniai atsparaus skysčio paruošimo metodas: reakcijos indelyje buvo pridėta 8 kg granuliuoto kalio hidroksido, 7 kg natrio karbonato (natrio karbonato) miltelių (pagaminta Asahi Glass Co., Ltd.) ir 30 kg metalo silicido. Po to 60 L vandens. Kurioje prasidėjo natūrali reakcija, kalio hidroksido dugno kalio humusas pradėjo reaguoti smarkiai, reakcijos bakelyje nuo apatinės pusės iki viršutinės konvekcijos pusės.

Natūraliai kilus reakcijos temperatūrai, Potassium Humate reakcijos temperatūra yra 80-90 ° C, o reakcijos būklė yra labiausiai aktyvi. Reakcijos temperatūra yra ne aukštesnė kaip 92 ° C. Reakcija baigiasi maždaug 10 valandų, atskiriant kietą medžiagą, ir galima gauti apie 48 l (apie 70 kg) ugniai atsparaus tirpalo. Liekamoji kieta medžiaga yra metalo silicido blokas, jei jis nuplaunamas vandeniu, paliekant apie 22 kg metalo silicidinių blokų. Kalio Humate Šiame likusiame metalo silicido blokelyje buvo pridėta apie 8 kg metalo silicido bloko ir į antrąją reakciją buvo pridėta 30 kg metalo silicido.

Kaip ir pirmojoje reakcijoje, į reakcijos indą buvo pridėta 8 kg granuliuoto kalio hidroksido ir 7 kg natrio karbonato (natrio karbonato) miltelių miltelių, po to nuosekliai pridedant 22 kg metalinio silicido bloko Ir 8 kg naujų metalo silicidinių blokų, kalio Humate, po to įpilama 60 L vandens, kad pradėtų antrą ugniai atsparios reakcijos paruošimą.

Paruošime pagal pirmąjį granuliuoto kalio hidroksido pridėjimą, tada įpilant natrio karbonato miltelių (natrio karbonatas), tada įpilkite metalo silicido bloką, kalio humuso, tada pridėkite vandenį papildymo tvarka, pradedant nuo dugno kalio hidroksido reakcija gali būti suformuota aukštyn ir žemyn, aktyvi reakcija su konvekcija, kuri paruošė geresnius ugniai atsparaus skysčio rezultatus.

Kietojo kalio hidroksido valymo pajėgumas Manau, mes girdėjome, šis produktas daugeliu atžvilgių turi labai gerą taikymą, siekiant palengvinti supratimą visiems, Potassium Humate geriau suprasti šį produktą, taip Xiaobian konkrečiai visiems, kad pristatyti kitą Kietojo kalio hidroksido ir tepalo atsparumo, mes susitinkame, kad sužinotume apie tai.

1, pirmoji 85 g vandens paruošimas į riebalų šalinimo baką, ateityje bus kalio humusas, o po to - 21 g kietojo kalio hidroksido, 25 g natrio sulfato, 5 g natrio gliukonato, 2 g natrio alginato, pridėjus riebalų šalinimo vandenį, maišant, kad ištirptų;

2, kitame plastikiniame kibiras 50 g vandens injekcijoje ir 3 g priedų A ir 2 g priedų B 5-10 min maišymo cilindre, kad jis visiškai ištirps, išpilamas į rezervuarą "Potassium Humate" ir likusius 37 g vandens įleistas į vieną, tai yra, prarijus kambario temperatūros riebalų šalinimo agentą;

3, bendros aliejaus išvaizdos atsiradimas, kalio Humate tik šiuo riebalų šalinimo agentu įsiurbia maždaug 10 minučių, kad pasiektų riebalų šalinimo efektą, "Potassium Humate" riebalų šaltinis faktiškai be aliejaus ir vandens nuplaunant ruošinio paviršiaus vandens plėvelę buvo vidutinė vandens plėvelė. Vienintelis riebalų šalinimo būdas yra skirtas geriausio laiko pašalinti ruošinį.