Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate atsargumo priemonės ant pakuotės

Sep 04, 2017

1, transportas Pastaba: geležinkelio transportas, būgnas gali būti naudojamas automobiliui vežti. Pakuotė turi būti pilna ir krovinys turi būti saugus. Pervežimo metu įsitikinkite, kad konteineris nėra nutekėjęs, nesuviržkite, nesilaikykite, nesukite žalos. Draudžiama maišyti su degiomis ar degiosiomis medžiagomis, rūgštimis ir valgomomis cheminėmis medžiagomis. Transporto priemon ÷ se turi būti įrengta avarinio nukreipimo įranga.

2, saugykla Pastaba: laikoma vėsioje, sausoje, gerai vėdinamoje sandėlyje. Ateitis nuo ugnies, šilumos. Krosnelėje drėgmė yra geriausia ne daugiau kaip 85%. Pakuotė turi būti uždengta, o ne drėgna. Turėtų būti lengva su (gali) degalais, rūgštimi ir kita atskira saugykla, vengti maišymo. Sandėliavimo patalpoje turi būti tinkamos medžiagos, kad būtų išsiliejimų.

3, pakavimo būdas: kietą medžiagą galima įpilti į 0,5 mm storio plieninį būgną sandarioje, neto svorio ne daugiau kaip 100 kg už barelį; plastikiniai maišeliai arba du kraftpopierių maišelių sluoksniai už visą angą arba prie atviro plieno būgno; Plastikiniai buteliukai arba alavu padengtos plieno būgnai (skardinės) už grindų dėklo dėžutės, medžio drožlių plokščių dėžutės arba faneros dėžutės; alavu ploni plieniniai būgnai (skardinės), metaliniai kaušai (skardinės), plastikiniai buteliai ar metalinės žarnos, be gofruoto dėžutės.

Kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kiekis: 56,11) balti milteliai arba nelygus kieta medžiaga. Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Lydymosi temperatūra 360 ~ 406 ℃, virimo taškas 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044 g / cm3, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1 mmHg (719 ℃). Tirpsta vandenyje, etanolyje, šiek tiek tirpsta eteryje. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Ištirpinus vandenyje, alkoholis ar rūgštinis valymas sukelia daug karščio. 0,1 mol / l tirpalo pH buvo 13,5. (Be vandens). Vidutinė toksinė, pusiau mirtina dozė (žiurkė, burnos)