Namuose > žinios > Turinys

Kalio humuso ruošimas iš ugniai atsparaus skysčio

Sep 11, 2017

Kalio hidroksidas. Šis produktas yra dažniau naudojamas, specifinis chemijos pramonės šakos panaudojimas yra didelis, todėl labai daug žinoma apie šio produkto naudojimą.

Ugniai atsparaus skysčio paruošimo metodas: reakcijos indelyje buvo pridėta 8 kg granuliuoto kalio hidroksido, 7 kg natrio karbonato (natrio karbonato) miltelių (pagaminta Asahi Glass Co., Ltd.) ir 30 kg metalo silicido. Po to 60 L vandens. Kurioje prasidėjo natūrali reakcija, nuo kalio hidroksido dugno pradėjo smarkiai reaguoti reakcijos rezervuare nuo apatinės pusės iki konvekcijos viršutinės pusės.

Kai natūraliai kyla reakcijos temperatūra, reakcijos temperatūra yra 80-90 ° C, o reakcijos būsena yra labiausiai aktyvi. Reakcijos temperatūra yra ne aukštesnė kaip 92 ° C. Reakcija baigiasi maždaug 10 valandų, atskiriant kietą medžiagą, ir galima gauti apie 48 l (apie 70 kg) ugniai atsparaus tirpalo. Liekamoji kieta medžiaga yra metalo silicido blokas, jei jis nuplaunamas vandeniu, paliekant apie 22 kg metalo silicidinių blokų. Į šį likusį metalo silicido bloką buvo pridėta apie 8 kg metalo silicidų bloko ir į antrąją reakciją buvo pridėta 30 kg metalo silicido.

Kaip ir pirmojoje reakcijoje, į reakcijos indą buvo pridėta 8 kg granuliuoto kalio hidroksido ir 7 kg natrio karbonato (natrio karbonato) miltelių miltelių, po to nuosekliai pridedant 22 kg metalinio silicido bloko Ir 8 kg naujų metalo silicidų blokų, po to įpilama 60 L vandens, kad būtų pradėtas antrinis ugniai atsparios reakcijos paruošimas.

Paruošime pagal pirmąjį granuliuoto kalio hidroksido kiekį ir tada įpilant miltelių natrio karbonato (natrio karbonato), tada įpilkite metalo silicido bloką, tada pridėkite vandenį papildymo tvarka, pradedant nuo kalio hidroksido dugno reakcija gali būti suformuota aukštyn ir žemyn Konvekcinė aktyvioji reakcija, kuri paruošė geresnes ugniai atsparaus skysčio savybes.

Šiame dokumente mes galime suprasti šio kalio hidroksido ugniai atsparaus klijų paruošimo būdą, o šis preparatas gali būti naudojamas ant storo kartono, polistirolo putplasčio ir kitų plokščių paruošimo šalto kokybės rėmei, televizoriaus dėkle, pakavimo medžiagoms ir stalams bei kėdėms ir virtuvei. indai, tikiuosi, kad teksto turinys padės jums.

Kalio hidroksidas, kaip cheminė medžiaga, yra plačiai naudojama pramonėje, chemijos ir kitose gamybos srityse, tuomet žinių apie šį produktą mes suprantame, kiek, šį straipsnį visiems, kad paaiškintų šią medžiagą. Tyrimo principai ir rezultatai.

Principas: gramneigiamos bakterijos ląstelių sienelėje praskiestame šarmo tirpale yra lengva plyšti, suskaidyti DNR spiralę, todėl kalio hidroksido suspensija yra lipni, gali būti naudojama inokuliavimo žiede, kad ištrauktų lipnųjį vielą ir gramneigiamos bakterijos. Tokio praskiesto šarminio tirpalo pokyčio nėra.

Metodas: šiek tiek į stiklinę išimkite 1 lašą 40 g / l vandeninio kalio hidroksido tirpalo (šviežio paruošimo), šiek tiek paimkite šviežią koloniją, sumaišykite ir sumaišykite su vandeniniu kalio hidroksido tirpalu ir kas keletą sekundžių nurodykite inokuliavimo žiedą, stebėkite, ar traukite išklijuokite laidą.

Rezultatai: inokuliavimas su inokuliacijos žiedu buvo teigiamas, tačiau suspensija buvo neigiama.

Naudojimas: dažniausiai naudojamas gramneigiamoms bakterijoms ir lengvai grazina gramatogeninių bakterijų identifikavimą. Dauguma gramneigiamų bakterijų per 5-10 sekundes teigiamoje reakcijoje, o kai kuriems - 30-45 sekundės, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella ir dauguma teigiamų 10s, Acinetobacter, Moraxella reagavo lėtai, dauguma štamų 60s teigiama, o gramteigiamos bakterijos po 60s vis dar yra neigiamos.