Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate žaliavų gamyba

Sep 22, 2017

Šarminis nudegimo mechanizmas yra vandens absorbcijos šarmai, todėl vietinės ląstelės dehidratacija, šarmų ir audinių baltymai sudaro šarminių junginių denatūruotų baltymų kompleksą, kalio Humate muiltinį riebalinį audinį, šilumos muilinimas kalio Humate gali sukelti giliųjų audinių ir toliau žalą. Kadangi denatūruoto šarminio baltymo kompleksas yra tirpus, šarminiai jonai gali toliau patekti į gilųjį audinį, dėl to sugadinti.

Šarminis šarmų nudegimas paprastai yra gilus daugiau nei du laipsniai, kalio Humate girdi smurtinių. Išgėrus žaizdą toliau gilinti žaizdą, švelnus skreplius, buvo lipni slydimo "muilu" arba "supuvę tofu" panašūs pasikeitimai, lengvai suprasti po infekcijos žaizdos sepsis. Nagų kontaktas su natrio šarmu tampa plonesnis, blizgesio praradimas, kad namas būtų plokščias ir net šaukštas. Plonas tirpalas gali išdžiūti, nuplauti, ištirpti. Akustinis akių virpėjimas ir stiprus viršutinių kvėpavimo takų dirginimas gali sukelti akių ir viršutinių kvėpavimo takų nudegimus.

1, naudojamas kaip sausiklis, absorbantas, oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai ir kt.

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, kalio humusas, kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Gaminti. Farmacijos pramonėje kalio boro, spironolaktono, heparanolio, testosterono propionato ir tt gamyba. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje dažiklių gamybai, pvz., Mėlynai RSN ir pan. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Tekstilės pramonėje, spausdinant ir dažant, balinant ir merserizuojant, "Potassium Humate" ir daugelyje naudojamų cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalams pašalinti ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, buitinė chemija ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, kalio Humate muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorberis.

5, chemijos pramonė skalbimo muilo gamybai, kalio Humate šampūnas, minkštas muilas, grietinėlė, šaltasis kremas, šampūnas ir kitos žaliavos. Potassium Humate Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.