Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate stiprus šarminis ir ėsdinantis

Jul 12, 2017

Kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kalio humuso kiekis: 56,11) balti milteliai arba plakanti kieta medžiaga. Lydymosi temperatūra 360 ~ 406 ℃, virimo taškas 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044 g / cm3, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1 mmHg (719 ℃). Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Kalio Humate Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Ištirpinta maždaug 0,6 dalių karšto vandens, 0,9 dalių šalto vandens, 3 dalių etanolio ir 2,5 dalių glicerolio. Ištirpinus vandenyje, alkoholis ar rūgštinis valymas sukelia daug karščio. Kalio humatas 0,1 mol / l tirpalo pH buvo 13,5. Vidutinio toksiškumo, pusiau mirtina dozė (žiurkė, burnos) 1230 mg / kg. Tirpsta etanolyje, šiek tiek tirpsta eteryje. Kalio Humate yra labai stiprus šarminis ir ėsdinantis, jo pobūdis ir kaustinė soda.

1, naudojamas kaip desikantas, absorbentas, kalio humatas, skirtas oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai ir kt.

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, kalio humusas, kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Gaminti. Farmacijos pramonėje kalio boro, spironolaktono, heparanolio, testosterono propionato ir tt gamyba. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Kalio Humate Dažų pramonėje, dažiklių gamybai, pvz., Sumažina mėlyną RSN ir pan. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Kalio Humate Tekstilės pramonėje spausdinti ir dažyti, kalio Humate balinimas ir merserizavimas bei daugybė naudojamų cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Kalio Humate Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalų pašalinimui ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, buitinė chemija ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorbentas.

5, chemijos pramonė, skirta plauti muilu, šampūno muilu, kalio humate kremu, grietine, grietine, šampūnu ir kitomis žaliavomis. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.

Organizacija turi deginimo efektą, gali ištirpinti baltymą, kalio Humate formuotis šarminio denatūruoto baltymo. Tirpalas arba dulkės, užpurkštos ant odos, kalio Humate, ypač įklijusi į gleivinę, gali sukelti minkštą šveitikį. Kuo didesnis tirpalo koncentracija, tuo didesnis yra kalio Humate, tuo stipresnis poveikis. Įplyšęs į akį ne tik gali pažeisti rageną, bet ir padaryti akis giliai audinių pažeidimus.

Maksimali leistina koncentracija yra 0,5 mg / m. Turėtų būti užkirstas kelias neliesti odos ir akių, pvz., Netyčia paliesti, vandenį galima nuplauti sugadintose dalyse, tada šlapi su 5% acto rūgštimi, kalio humuso rūgšties, druskos rūgšties ar citrinos rūgšties tirpalu; pvz., akių purškimas, atsargiai įpilkite vandens ar fiziologinio tirpalo. Lėtai praplauti 10 ~ 30 min., tada paspauskite 2% karnivikoino arba 0,5% keridaino tirpalo. Operaciją turėtų dėvėti bendras darbo drabužių audinys, dėvėti gumines pirštines, rankogalius, kalio Humate prijuostes, dėvėti avalynę ir kitus darbo draudimo produktus, rankas reikia padengti neutraliu ir hidrofobiniu tepalu.