Namuose > žinios > Turinys

Kalis Humate Dėl drumstumo priežastis

Sep 29, 2017

1, betono susitraukimo savybės. Sumaišytas su kalio hidroksido betonu, kalio humate, esant kambario temperatūros išsaugojimui, pirmuosius du susitraukimo mėnesius reikia šiek tiek padidinti, praėjus trims mėnesiams po to, kai betono susitraukimo mišinys yra mažesnis nei pridėtas.

2, antifrizas-atšildymas. Kalio hidroksidas, sumaišytas su betonu, tankis, negu laikas, nėra didelis, tai rodo, kad jo kompaktiškumas, taigi ir geresni anti-užšalimo-atšildymo efektyvumai.

3, anti-mixed properties. Kalio hidroksidas su betonu, kalis Humate savo nepralaidumo etiketę, be to, kad etiketėje esantis sluoksnio kreivumas yra didesnis.

4, betono slankymas. Betono sumaišymas su kalio hidroksidu yra mažesnis negu be priedų betono laipsnis, o šliaužimo koeficientas yra mažas, kalio humusas, todėl jis gali išlaikyti reikiamą efektyvumą, kai jis naudojamas įtempto melee dirvožemyje.

5, kitos savybės, pridėjus kalio hidroksido betono karbonizaciją ir koroziją, "Potassium Humate" ir kt., Buvo bandymų ataskaitos. Apskritai, esant įprastam naudojimui, nebuvo nustatytas neigiamas poveikis.

Prieš pirmąjį kalio hidroksido tirpalą negalima tiesiogiai įlašinti kalio hidroksido kietos medžiagos į matavimo kolbą, nes kalio hidroksidas, ištirpęs vandenyje, bus eksotermiškas, kalio humusas turėtų būti pasvertas į tam tikrą kalio hidroksido kiekį į mažą keptuvę.

Prieš naudodamiesi gerkite anglies dioksido išgarinimą, įpilkite 3 gramų kalio hidroksido į 1000 ml distiliuoto vandens, kalio Humate distiliuotą vandenį, įpilkite 3 g kalio hidroksido į mažos talpos buteliuką ir į 100 ml distiliuoto vandens.

Tada lėtai švirkščiama į išvirtą, kad pašalintų CO2, atšaldė distiliuotą vandenį / dejonizuotą vandenį ir nuolat maišydamas stikliniu lazdele, kad visiškai ištirpintą kalio hidroksido kietą medžiagą ištirptų, kalio humuso, o paskui natūraliu aušinimu, su stikline lazdele tūrinė kolba.

Po to buvo išvirti, kad pašalintų CO2, atvėsino distiliuotą vandenį / dejonizuotą vandenį, stiklinę stiklinę ir stiklinę 3-4 kartus praplauti, o losjoną į tūrio matavimo kolbą, tada buteliuko tūrį.

Apie pusę valandos kalio hidroksido tirpalas buvo sėkmingas.

Kietojo kalio hidroksido drumstumo poveikis yra tas, kad kalio hidroksido reagentas yra karbonatas. Kai prie alkoholio pridedamas kalio hidroksido reagentas, kalio karbonatas ir natrio karbonatas, kurie yra netirpūs alkoholyje, suspenduojami alkoholyje, dėl to susidaro drumstumas. Sprendimo drumstumo prevencijos raktas - pašalinti karbonatą.

Jei norite pašalinti kalio karbonatą standartiniame kalio karbonato tirpale, paimkite reikiamą kalio hidroksido reagentų koncentraciją kalio Humate ir pridėkite metanolio, suplakite, palikite jį maždaug savaitę, kol tirpalas bus skaidrus, išmeskite nuosėdos

Tačiau karbonatų pašalinimas iš kieto kalio hidroksido, Potassium Humate negali naudoti pirmiau nurodyto metodo, nes 95% etanolio vandens kiekis yra didelis, vandenyje ištirpęs karbonatas yra dalis, sunku atskirti, tada reikia kietasis kalio hidroksidas. Įlašinkite 10% bario chlorido tirpalo (1 L apie 3 ml bario chlorido tirpalo), stovint maždaug dvi savaites, kalio humatus, kol tirpalas bus skaidrus, filtruokite, pašalinkite nuosėdas, išimkite tirpalą.