Namuose > žinios > Turinys

Kalio humatizuoti tyrimo principai ir rezultatai

Sep 29, 2017

Pirma, kietojo kalio hidroksido nuotėkio avarinio gydymo izoliuoto nuotėkio užteršto ploto, apsupto įspėjamaisiais požymiais, rekomenduojama, kad avariniai darbuotojai dėvėtų dujokaukes, kalio Humate dėvėti cheminius apsauginius drabužius. Negalima tiesiogiai liestis su išsiliejimu švariu valomu šluosčiu, surinktu į švarius ir švarius dengtus bakus, įpilama nedideli vandens kiekiai, reguliuojama į neutralią, kalio Humate ir tada į nuotekų sistemą. Taip pat galite skalauti dideliu kiekiu vandens ir praskiesti vandenį į nuotekų sistemą. Tokie kaip nemažai nuotėkių, surinktų po perdirbimo ar nekenksmingo šalinimo.

Antra, apsauginės priemonės Kvėpavimo sistemos apsauga: Jei reikia, dėvėkite apsaugines kaukes.

Apsauginė apranga: dėvėti kombinezonus (nuo korozijos medžiagų). Rankų apsauga: Dėvėkite gumines pirštines. Kita: po darbo, dušo padaisa. Atkreipkite dėmesį į asmeninę higieną.

Trečia, pirmosios pagalbos priemonės Kietasis kalio hidroksidas. Susilietimas su oda: nedelsiant praplaukite vandeniu mažiausiai 15 minučių. Jei yra nudegimų, gydymas. Kalio Humate Patekimas į akis: Nedelsiant pakelkite akių voką, praplaukite vandeniu ar fiziologiniu tirpalu mažiausiai 15 minučių. Arba nuplaunama 3% boro rūgšties tirpalu. Medicininis gydymas. Įkv ÷ pimas: greitai nuo sielos iki gryno oro. Jei reikia, dirbtinis kvėpavimas. Medicininis gydymas. Kalis Humate Nurijimas: Nedelsiant praplaukite, kai pacientas atsibunda, per burną atskieskite actą arba citrinų sultis.

Kalio hidroksidas, kaip cheminė medžiaga, yra plačiai naudojama pramonėje, chemijos ir kitose gamybos srityse, tuomet žinių apie šį produktą mes suprantame, kiek, šį straipsnį visiems, kad paaiškintų šią medžiagą. Tyrimo principai ir rezultatai.

Principas: gramneigiamos bakterijos ląstelių sienelėje praskiestame šarmo tirpale yra lengvai suplaktos, nesunaikintos DNR spiralės išleidimas, todėl kalio hidroksido suspensija yra lipni, kalio humate gali būti naudojamas inokuliavimo žiedu ištraukti lipni viela ir gramteigiamos bakterijos. Tokio praskiesto šarminio tirpalo pokyčio nėra.

Metodas: 1 stiklinę 40 g / l vandeninį kalio hidroksido tirpalą (šviežias paruošimas), šiek tiek šiek tiek paimkite, maišykite ir sumaišykite su vandeniniu kalio hidroksido tirpalu, kalio humate ir kas keletą sekundžių, kad būtų paminėtas inokuliacijos žiedas, kalis Humate stebėkite, ar ištraukite lipnųjį laidą.

Rezultatai: inokuliavimas su inokuliacijos žiedu buvo teigiamas, tačiau suspensija buvo neigiama.

Naudojimas: dažniausiai naudojamas gramneigiamoms bakterijoms ir lengvai grazina gramais teigiamų bakterijų identifikavimą. Dauguma gramneigiamų bakterijų per 5-10 sekundes teigiamoje reakcijoje, o kai kuriems - 30-45 sekundės, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella ir dauguma teigiamų 10-aisiais, Acinetobacter, Potassium Humate Moraxella reagavo lėtai, dauguma 60 dienų teigiami kamienai ir gramneigiamos bakterijos po 60s vis dar yra neigiamos.