Namuose > žinios > Turinys

Kalis Humate vaidmuo

Jul 25, 2017

Kalio hidroksido vaidmuo:

1, neorganinė pramonė, skirta kalio gamybai, kalio humatas, pvz., Kalio permanganatas, kalio nitritas, kalcio vandenilio fosfatas ir kitos žaliavos.

2, chemijos pramonė, skirta gaminti kalio muilą, plauti muilu, šampūno muilu, grietine, grietine, grietine, šampūnu ir kitomis žaliavomis. Potassium Humate Farmacijos pramonė progesterono, kalio Humate vanilino ir kitų žaliavų gamybai.

3, dažų pramonė melamino dažams gaminti

4, baterijų pramonė šarminių baterijų gamybai. [4], naudojamas kaip drėkinamasis tirpiklis, skirtas kalio muilo, oksalo rūgšties ir kalio, Kalio Humate, kaloringo, skulptūros, litografijos ir kt. Sistemai; daugiausia naudojama žaliavų, tokių kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. gamybai.

5, elektrochemijos pramonėje, kalio Humate galvanizavimui, skulptūrai ir kt. Tekstilės pramonėje, spausdinant ir dažant, balinant ir merserizuojant, "Potassium Humate" ir daugelyje naudojamų cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai.

Kalio hidroksidas: kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kiekis: 56,11) balti milteliai arba nelygus kieta medžiaga. Lydymosi taškas 360 ~ 406 ℃, kalio Humate virimo temperatūra 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044g / cm, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1mmHg (719 ℃). Kalis Humate Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Ištirpinta maždaug 0,6 dalių karšto vandens, 0,9 dalių šalto vandens, 3 dalių etanolio ir 2,5 dalių glicerolio. Kalio humatas Ištirpinus vandenyje, kalio humate alkoholiu arba apdorojant rūgštimi, kad susidarytų daug karščio.

Kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kiekis: 56,11) balti milteliai arba nelygus kieta medžiaga. Lydymosi taškas 360 ~ 406 ℃, virimo taškas 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044g / cm3, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1mmHg (719 ℃). Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Kalio humatas Ištirpintas 0,6 dalių karšto vandens, 0,9 dalių šalto vandens, 3 dalių etanolio ir 2,5 dalių glicerolio. Ištirpinus vandenyje, alkoholiu arba apdorojant rūgštimi, susidaro daug karščio. 0,1 mol / l tirpalo pH buvo 13,5. Vidutinio toksiškumo, kalio Humate pusiau mirtina dozė (žiurkė, burnos) 1230 mg / kg. Tirpus etanolyje, kalio humusas šiek tiek tirpsta eteryje. Yra labai stiprus šarminis ir ėsdinantis, jo pobūdis ir kaustinė soda yra panašios.