Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate Vandens Absorbcija

Jun 06, 2017

Kalio Humatas Šarmų nudegimų mechanizmas yra tas, kad šarmai absorbuoja vandenį, dėl ko vietinės ląstelės dehidratuoja, šarminis jonas ir audinių baltymai sudaro denatūravimo šarmais baltymų kompleksą, kalio Humate muilinimo riebalinį audinį, kalio Humate gamina šilumą per saponifikaciją gali pagaminti gilųjį audinį. Kadangi denatūruoto šarminio baltymo kompleksas yra tirpus, šarminiai jonai gali toliau prasiskverbti į gilųjį audinį, sukelti žalą.

Šarminis degimo gylis paprastai yra daugiau kaip dviejų laipsnių gilus, stiprus skausmas. Ištirpusio nekrozės metu žaizda ir toliau gilėja, sudegusi skrobė yra minkšta, pasirodo, kad lipnus slidus pelenų "muilas" arba "supuvęs pupelių varškė" formos pasikeitimas po to, kai infekcija yra lengva kartu su žaizdos sepsiu. Nagų kontaktas su šarmu tampa plonesnis, kalio Humate praranda blizgesį, kad nagai būtų lygus raktui. Skiedžiamo tirpalo kontaktas gali išdžiūti, nuplauti ir ištirpti. "Caustic" garų akis ir viršutiniai kvėpavimo takų dirginimas yra stiprūs ir gali sukelti akių ir viršutinių kvėpavimo takų nudegimus.

Kalio hidroksidas (cheminis: Koh, tipas: 56.11) balti milteliai arba nelygios kietos medžiagos. Lydymosi taškas 360, virimo taškas 1320, santykinis tankis 2,044, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, kalio Humate lūžio rodiklis N20 de 421, garų slėgis 1mmHg (719 Shan). Stiprus šarminis ir ėsdinantis. Labai lengva absorbuoti drėgmę iš oro ir absorbuoti anglies dioksidą į kalį. Tirpsta apie 0,6 karšto vandens, 0,9 šalto vandens, 3 etanolio, 2,5 glicerino. Ištirpinus vandenyje, alkoholyje ar rūgštyje, gaunamas didelis šilumos kiekis. 0 1 Mol L tirpalo pH yra 13,5. Vidutinė nuodai, pusiau mirtini (žiurkės, burnos) 1230 m. Tirpsta etanolyje, šiek tiek tirpsta eteryje. Kalio Humate Jis turi labai stiprių šarminių ir ėsdinančių savybių ir yra panašus į kaustinę soda.

1, naudojamas kaip desikantas, absorbentas, oksalo rūgšties gamybai ir įvairių kalio, taip pat galvanizavimo, graviūrų, litografijos ir kt.

2, daugiausia naudojamas žaliavų, tokių kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir tt, gamybai kalio. Farmacijos pramonėje kalio, boro, spironolaktono, kepenų alkoholio, testosterono propionato gamyba. Naudojama lengvojoje pramonėje kalio muilo gamybai, kalio humate šarminės baterijos, kosmetika (pvz., Šalta, kremai ir šampūnas). Dažų pramonėje, naudojamoje mažinantį dažiklių gamybą, pvz., Sumažina mėlyną RSN. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, graviravimui ir kt. Tekstilės pramonėje, naudojamos spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti, taip pat daug cheminių pluoštų, poliesterio pluošto žaliavų. Be to, taip pat naudojamas metalurginio šildymo agento ir odos riebalų šalinimo ir pan.

3, cheminės pagrindinės žaliavos, naudojamos medicinoje, dienos cheminės medžiagos ir pan.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, kalio humato muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorbantas.

5. Kasdienė chemijos pramonė naudojama kaip žaliava purviniems muilams, šampūnui, grietinėlėms, šaltiems, šampūnams ir kt.. Farmacijos pramonė yra naudojama flavonoidų, vanilino ir kitų žaliavų gamyboje. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.