Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate Vandens Absorbcija

Jul 03, 2017

Kalio Humate Šarminis šarminis mechanizmas yra šarmų absorbcija, todėl vietiniai ląstelės dehidratacija, šarminiai jonai ir audinių baltymai sudaro denatūruotus šarminius baltymų kompleksus, kalio Humate minkštas riebalinis audinys, šilumos muilinimas gali sukelti giliųjų audinių dar daugiau žalos. Kadangi denatūruoto šarminio baltymo kompleksas yra tirpus, šarminiai jonai gali toliau patekti į gilųjį audinį, dėl to sugadinti.

Šarminiai nudegimai paprastai būna gilūs daugiau kaip dviejų laipsnių gelmėse, girdi smurtiniais. Išgėrus žaizdą toliau gilinti žaizdą, švelnus skreplius, buvo lipni slydimo "muilu" arba "supuvę tofu" panašūs pasikeitimai, lengvai suprasti po infekcijos žaizdos sepsis. Nagų kontaktas su šarmu tampa plonesnis, kalio Humate praranda blizgesį, todėl nago plokščias ir net šaukštas. Plonas tirpalas gali išdžiūti, nuplauti, ištirpti. Akustinis akių virpėjimas ir stiprus viršutinių kvėpavimo takų dirginimas gali sukelti akių ir viršutinių kvėpavimo takų nudegimus.

Neorganinė pramonė, skirta kalio gamybai, pavyzdžiui, kalio permanganatas, kalio nitritas, kalcio vandenilio fosfatas ir kitos žaliavos. Kalis Humate Nissin naudojamas kaip žaliava kalio muilo, skalbimo muilo, šampūno muilo, grietinėlės, kremo, šampūno ir tt gamybai. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti. Naudojamas kaip sausiklis, absorbantas, kalio humatas, skirtas kalio muilo, oksalo rūgšties ir įvairių kalio druskos gamybai, bet taip pat galvanizavimui, drožimui, litografijai ir tt; daugiausia naudojama kalio druskos žaliavų, tokių kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas, gamyboje. Farmacijos pramonėje kalio boro, spironolaktono, kalio hemoro heparano, progesterono ir testosterono propionato gamyboje. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje dažiklių gamybai, pvz., Mėlynai RSN ir pan. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Kalio Humate Tekstilės pramonėje spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti bei daug naudoti cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalams pašalinti ir pan. Cheminės žaliavos, medicina, buitinės chemijos ir tt ; Naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, kalio humuso anglies dioksidas ir drėgmės absorberiai, bet ir farmacijos pramonei.

1, naudojamas kaip desikantas, absorbentas, oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, gaminti kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje kalio boro, spironolaktono, heparanolio, testosterono propionato ir tt gamyba. Lengvosios pramonės gamyboje kalio muilo, kalio Humate šarminės baterijos, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje "Potassium Humate" naudojamas dažiklių gamybai, pvz., "Blue RSN" ir tt sumažinimui. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Tekstilės pramonėje - spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti bei daug naudoti cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Kalio Humate Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalų pašalinimui ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, buitinė chemija ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorbentas.

5, chemijos pramonė, skirta plauti muilu, šampūno muilu, grietine, grietine, grietine, šampūnu ir kitomis žaliavomis. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.