Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate Vandens Absorbcija

Aug 10, 2017

Šarminių nudegimų mechanizmas yra tas, kad šarmai absorbuojasi vandenyje, kalio humatas, dėl kurio vietinės ląstelės dehidratuojasi, šarminis jonas ir audinių baltys formuoja denatūruoto šarminio baltymo kompleksą, muilinimo riebalinį audinį, kalio humatus, per permušimą pagamintą šilumą gali sugadinti gilųjį audinį. Kadangi denatūruoto šarminio baltymo kompleksas yra tirpus, šarminiai jonai gali toliau prasiskverbti į gilųjį audinį, sukelti žalą.

Sacharozės degimo gylis paprastai yra daugiau kaip du laipsniai giliai, kalio Humate aštri skausmas. Ištirpusio nekrozės metu žaizda ir toliau gilėja, sudegusi skrobė yra minkšta, atsiranda lipnus slidus "muilo" arba "supuvęs tofu" formos pasikeitimas, po infekcijos lengvas vienalaikis žaizdos sepsis. Nagų kontaktas su šarmu tampa plonesnis, prarandamas blizgesys, taigi, nugarą į plokščią šaukštą. Kalio humatas. Praskiesto tirpalo kontaktas gali išdžiūti, susmulkinti ir ištirpti. "Caustic" garų akis ir viršutiniai kvėpavimo takų dirginimas yra stiprūs ir gali sukelti akių ir viršutinių kvėpavimo takų nudegimus.

1, naudojamas kaip desikantas, absorbentas, oksalo rūgšties gamybai ir įvairių kalio, taip pat galvanizavimo, graviūrų, litografijos ir kt.

2, daugiausia naudojamas žaliavų kalio gamyboje, kalio humatas, pavyzdžiui, kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje kalio, boro, spironolaktono, kepenų alkoholio, testosterono propionato gamyba. Naudojama lengvojoje pramonėje kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos gaminių (tokių kaip šaltas, kremas ir šampūnas) gamybai. Dažų pramonėje "Potassium Humate" naudojamas redukuojančių dažiklių gamyboje, pvz., "Blue RSN" sumažinimas. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, graviravimui ir kt. Tekstilės pramonėje, naudojama spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti bei daug cheminių pluoštų, pagrindinių žaliavų kalio humuso poliesterio pluoštas. Be to, taip pat naudojamas metalurginio šildymo agento ir odos riebalų šalinimo ir pan.

3, cheminės pagrindinės žaliavos, kalio humatas, naudojamas medicinoje, dienos cheminė medžiaga ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir vandens absorbentas.

5. Kasdienė chemijos pramonė naudojama kaip žaliava nešvariems muilams, šampūnui, grietinėlėms, šaltiems, šampūnams ir tt. Farmacijos pramonė naudojama flavonoidų, kalio humate vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.

1. Transportavimo klausimai: transportuojant geležinkelį, plieninius būgnus galima pervežti turimais gondoliškais automobiliais. Pakuotė turėtų būti pilna ir pakrovimas turėtų būti saugus. Pervežimo metu įsitikinkite, kad talpykla nesandarusi, nesudaroma, nesumažėja, kalio Humate nepažeista. Griežtai draudžiama maišyti su degiomis ar degiosiomis medžiagomis, rūgštimis ir valgomomis cheminėmis medžiagomis. Transporto priemonése turi bûti árengta avarinio iðtekimo árenginys.

2, laikymo sąlygos: saugoma vėsioje, sausoje, gerai vėdinamoje sandėlyje. Kalis Humate Nukelti nuo ugnies ir karščio. Geriausias drėgmės kiekis bibliotekoje yra ne didesnis kaip 85%. Pakuotė turi būti uždengta, o ne drėgna. turėtų būti lengvai (gali) degių, rūgščių, tokių kaip atskira saugykla, kalio Humate išvengti maišymo. Sandėliavimo patalpa turi būti aprūpinta tinkamomis medžiagomis, kad būtų galima nutekėti.