Namuose > žinios > Turinys

Kalio Humate vandens reakcija

Oct 11, 2017

Kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kiekis: 56,11) balti milteliai arba nelygus kieta medžiaga. Kalio Humate lydymosi temperatūra 360 ~ 406 ℃, virimo taškas 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044 g / cm3, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1 mmHg (719 ℃) . Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Ištirpinta maždaug 0,6 dalių karšto vandens, 0,9 dalių šalto vandens, 3 dalių etanolio ir 2,5 dalių glicerolio. Kalio humatas Ištirpinus vandenyje, alkoholiu arba apdorojant rūgštimi, susidaro daug karščio. 0,1 mol / l tirpalo pH buvo 13,5. Vidutinio toksiškumo, pusiau mirtina dozė (žiurkė, burnos) 1230 mg / kg. Tirpus etanolyje, kalio humusas šiek tiek tirpsta eteryje. Yra labai stiprus šarminis ir ėsdinantis, jo pobūdis ir kaustinė soda yra panašios

1, naudojamas kaip sausiklis, absorbantas, oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai ir kt.

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, gaminti kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje "Potassium Humate" gaminamas kalio boras, spironolaktonas, heparanolis, testosterono propionatas ir kt. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje dažiklių gamybai, pvz., Mėlynai RSN ir pan. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Tekstilės pramonėje, spausdinant ir dažant, balinant ir merserizuojant, "Potassium Humate" ir daugelyje naudojamų cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalams pašalinti ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, buitinė chemija ir kt.

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorbentas.

5, chemijos pramonė skalbimo muilo gamybai, kalio Humate šampūnas, minkštas muilas, grietinėlė, šaltasis kremas, šampūnas ir kitos žaliavos. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.

Elektrolito paruošimas gyvsidabrio elektrolizei su membranine elektrolize. Elektrolizės kamera grafitui (arba metalui) anodei, gyvsidabrio kaip katodo, kalio Humato elektrolizės chloro dujos chloro džiovinimo procese, kalio amalgamos susidarymas į gyvsidabrio kamerą. Dauguma nesureliuoto kalio chlorido apdorojami atskiestą sūrymo būseną ir grįžta į žaliavos tirpinimo pakopą. Kalio amalgamas reaguoja su vandeniu, kad gautų kalio hidroksidą ir vandenilį. Dėl gyvsidabrio tirpalo iš kalio hidroksido koncentracijos 45-50% gali būti naudojamas kaip skystas kalio hidroksido produktas, kalio humatas, bet taip pat natrio šarmo indas, virinamas į kietą arba pagamintą iš kalio hidroksido produktų.