Namuose > žinios > Turinys

Kalis Humate ar toksiškas

Nov 02, 2017

Kalio hidroksidas degina audinius, kurie gali ištirpinti baltymus ir formuoti šarminius denatūruotus baltymus. Tirpalas arba dulkės užplėštos ant odos, ypač ant gleivinės, todėl gaunamos minkštos šveitikls. Kuo didesnis tirpalo koncentracija, tuo aukštesnė temperatūra, tuo stipresnis yra poveikis. Purškimas į akį gali ne tik sugadinti rageną, bet ir pakenkti giliai akies audiniams.

Didžiausia leistina koncentracija buvo 0,5 mg / m. Turėtų būti siekiama užkirsti kelią odos ir akių palietimui, jei netyčia paliesti, sugadintoms dalims galima plauti vandeniu, paskui drėkinti 5% acto rūgštimi, vyno rūgštimi, vandenilio chlorido rūgštimi arba citrinos rūgšties tirpalu; pvz., žmogaus akių įbrėžimas, naudojamas vanduo ar fiziologinis tirpalas, atsargiai lėtai praplauti 10-30 min., tada 2% ar 0,5% ropakapolio ropakapolio naujokaino tirpalo. Kai reikia atlikti tvirtus audinius, dėvėti gumines pirštines, rankoves, prijuostes, guminius batus ir kitus darbo atsargas, rankas reikia padengti neutraliu ir hidrofobiniu tepalu.

Kalio hidroksido saugumo priemonės: patekus į odą: nedelsiant pašalinti užterštus drabužius, plauti plaukiojančiame vandenyje mažiausiai 15 minučių. Medicininis gydymas.

Patekus į akis: iškart pakelkite akių vokus ir gerai praplaukite mažiausiai 15 minučių dideliu kiekiu tekančio vandens ar fiziologinio tirpalo. Medicininis gydymas.

Įkvėpus: greitai išeiti iš scenos į gryną orą. Laikyti kvėpavimo takus be kliūčių. Jei kvėpavimas yra sunkus, duoti deguonies. Jei kvėpavimas sustoja, atliekamas nedelstas dirbtinis kvėpavimas. Medicininis gydymas.

Nurijimas: skalauti vandeniu, gerti pieną arba kiaušinių baltą. Medicininis gydymas.

Gaisro gesinimo būdas: naudokite vandenį ir smėlį, kad sutaupytumėte, tačiau jis turi apsaugoti gaminį nuo vandens purslų ir sukelti nudegimus.

Kalio hidroksidas, skirtas naudoti ir naudoti

Neorganinė pramonė, naudojama gaminti kalio druską, tokią kaip kalio permanganatas, kalio nitritas, du kalio vandenilio fosfatas ir kitos žaliavos. Chemijos pramonėje naudojamas muilas, muilas ir kalio ploviklis šampūnas minkštas muilas, grietinėlė, grietinėlė, šampūnas ir kitos žaliavos. Farmacijos pramonė yra naudojama progesteronui, vanilinui ir kitoms žaliavoms gaminti. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams.

Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti. Naudojamas kaip sausiklis, sorbentas, naudojamas kalio muilo, oksalo rūgšties ir įvairios druskos gamybai, taip pat naudojamas elektrazavimui, graviravimui, litografijai ir tt; Kalis daugiausia naudojamas žaliavoms gaminti, pvz., kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje kalio borhidrido, spironolaktono, batilo alkoholio, progesterono ir testosterono propionato gamybai. Kalio muilo, šarminio akumuliatoriaus, lengvosios pramonės kosmetikos gaminių (tokių kaip grietinė, grietinė ir šampūnas) gamyba.

Dažų pramonėje jis naudojamas kubinių dažų gamybai, pvz., Vata mėlynai RSN ir tt. Elektrocheminėje pramonėje jis naudojamas galvanizavimui, graviravimui ir kt. Tekstilės pramonėje jis naudojamas spausdinti, balinti ir merserizuoti, ir yra naudojamas kaip pagrindinė žaliava cheminiams pluoštams ir poliesterio pluoštui. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildymo agento ir odos riebalų šalinimo. Pagrindinės cheminės žaliavos, naudojamos medicinoje, dienos chemijos pramonė ir kt. Absorbuojantys analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir vanduo, taip pat naudojami farmacijos pramonėje.