Namuose > žinios > Turinys

Kalis Humate su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu

Sep 22, 2017

Kalio hidroksidas (cheminė formulė: KOH, kiekis: 56,11) balti milteliai arba nelygus kieta medžiaga. Kalio Humate lydymosi temperatūra 360 ~ 406 ℃, virimo taškas 1320 ~ 1324 ℃, santykinis tankis 2,044 g / cm3, pliūpsnio temperatūra 52 ° F, lūžio rodiklis n20 / D1.421, garų slėgis 1 mmHg (719 ℃) . Kalis Humate Su stipriu šarminiu ir ėsdinančiu. Lengva absorbuoti drėgmę ore ir skystis, absorbuoti anglies dioksidą iš kalio karbonato. Ištirpinta maždaug 0,6 dalių karšto vandens, 0,9 dalių šalto vandens, 3 dalių etanolio ir 2,5 dalių glicerolio. Ištirpinus vandenyje, alkoholiu arba apdorojant rūgštimi, susidaro daug karščio. Kalio humatas 0,1 mol / l tirpalo pH buvo 13,5. Vidutinio toksiškumo, pusiau mirtina dozė (žiurkė, burnos) 1230 mg / kg. Tirpsta etanolyje, šiek tiek tirpsta eteryje. Yra labai stiprus šarminis ir ėsdinantis, jo pobūdis ir kaustinė soda yra panašios.

Organizacija turi deginimo efektą, gali ištirpinti baltymą, kalio Humate formuotis šarminio denatūruoto baltymo. Odos tirpalas arba dulkės, ypač įklotos į gleivinę, gali sukelti minkštą šveitikį. Kuo didesnė tirpalo koncentracija, tuo aukštesnė temperatūra, kalio Humate, tuo stipresnis poveikis. Įplyšęs į akį ne tik gali pažeisti rageną, bet ir padaryti akis giliai audinių pažeidimus.

Maksimali leistina koncentracija yra 0,5 mg / m. Turėtų būti užkirstas kelias neliesti odos ir akių, pvz., Netyčia paliesti, vandenį galima nuplauti sugadintose dalyse, o po to 5% acto rūgšties, vyno rūgšties, vandenilio chlorido rūgšties arba citrinos rūgšties tirpalo; pvz., akių purškimas. Katijonas Humate atsargiai pripilkite vandens ar fiziologinio tirpalo. Lėtai nuplaukite 10 ~ 30 min., tada spustelėkite 2% karniukaino arba 0,5% kardino tirpalo. Eksploatacija turėtų būti dėvimi tvirtu audiniu, pagamintu iš uniformų, dėvint gumines pirštines, rankogalius, kalio Humate prijuostes, dėvėjus batus ir kitus darbo draudimo produktus, rankas reikia padengti neutraliu ir hidrofobiniu tepalu.

1, naudojamas kaip sausiklis, absorbantas, oksalo rūgšties gamybai ir kalio įvairovei, bet taip pat galvanizavimui, skulptūrai, litografijai ir kt.

2, dažniausiai naudojamas žaliavoms, tokioms kaip kalis, gaminti kaip kalio permanganatas, kalio karbonatas ir kt. Farmacijos pramonėje kalio boro, spironolaktono, heparanolio, testosterono propionato ir tt gamyba. Lengvosios pramonės gamybai kalio muilo, šarminių baterijų, kosmetikos (pavyzdžiui, šalto kremo, kremo ir šampūno). Dažų pramonėje "Potassium Humate" naudojamas dažiklių gamybai, pvz., "Blue RSN" ir tt sumažinimui. Elektrocheminėje pramonėje - galvanizavimui, skulptūrai ir pan. Tekstilės pramonėje - spausdinti ir dažyti, balinti ir merserizuoti bei daug naudoti cheminių pluoštų, poliesterio pluošto pagrindinių žaliavų gamybai. Be to, jis taip pat naudojamas metalurgijos šildytuvams ir odos riebalams pašalinti ir pan.

3, cheminės žaliavos, medicina, kalio Humate buitinės chemijos ir tt

4, naudojami kaip analitiniai reagentai, muilinimo reagentai, anglies dioksidas ir drėgmės absorbentas.

5, chemijos pramonė, skirta plauti muilu, šampūnu, švelniu muilu, grietine, šaltu kremu, šampūnu ir kitomis žaliavomis. Farmacijos pramonė progesterono, vanilino ir kitų žaliavų gamybai. Dažų pramonė yra naudojama melamino dažams. Potassium Humate Baterijų pramonė naudojama šarminėms baterijoms gaminti.