Namuose > žinios > Turinys

"PowerAmino" atpažinimas

Jun 21, 2018

"PowerAmino" yra jungtinė amino rūgštis.


Sudėtinė aminorūgštis yra augalinės amino rūgštys kaip matrica, naudojant didžiulę paviršiaus aktyvumą ir adsorbcijos gebėjimus, augalų augimui ir kanadiečiams vystytis reikia maistinių medžiagų (azoto, fosforo, kalio, geležies, vario, mangano, cinko, aliuminio, boro ir tt) , per tankus ir sudėtingas organinių junginių formavimas.


Ilgalaikis, stabilus greitai trunkančių trąšų, biologinių trąšų ir maiste naudingų trąšų efektyvumas aminorūgščių trąšų efektyvumo surinkimas gali suskaidyti dirvožemio maistingąsias medžiagas, šaknų augimo stimuliaciją, pagerinti pasėlių fotosintezę, skatinti pernešimą fotosintetinio produkto, transportavimo, pagerinti pasėlių kokybę, pagerinti produkto našumą.


Kartu su neorganinėmis trąšomis gali padidėti sinergetinis maistinių medžiagų poveikis, o pasėlių derlingumas padidėja labai reikšmingai. Ilgalaikis panaudojimas padaro dirvožemį poringą ir laisvą, sumažina dirvožemio konsolidacijos laipsnį ir pagerina dirvožemio gebėjimą išlaikyti trąšas ir vandenį. Toks trąšų tipas gali ne tik išlaikyti lėtą išleidimą ir visišką daugelio elementų panaudojimą, bet taip pat užtikrinti stabilų ir ilgalaikį mikroelementų poveikį. Tai gali padidinti augalų kvėpavimą, pagerinti augalų REDOX procesą ir skatinti augalų apykaitą. Tai gali skatinti fotosintezės ir chlorofilo formavimą, oksidų aktyvumą, fermentinį aktyvumą, sėklų daigumą, maistinių medžiagų absorbciją, šaknų augimą ir fiziologinį bei biocheminį procesą, akivaizdžiai skatina ir aktyvuoja. Visų pirma jis labiau susijęs su augalais nei bet kuri kita medžiaga.

image.png

image.png