Namuose > žinios > Turinys

Pasakyk Humic Acid Spring istoriją

May 02, 2018

1. Pirmasis humic rūgšties pavasaris "sutelktas į dirvožemio ir trąšų harmoniją"

1) Istorijos kilmė: atskleisti dirvožemio humusinę rūgštį.

Dirvožemio humuso rūgšties žinios prasideda 258 metams. Tuo metu žmonės nesuprato "juodo dalyko" dirvožemyje, visada manoma, kad "vaiduoklis" veikė keistai. Vėliau dirvožemio mokslininkai vadino tai "tamsia materija". Nebent 1761 m. Pirmoji žemės ūkio chemijos knyga "Žemės ūkio chemijos principai" (Wallace Wallerius) pirmą kartą pavadino "humus". 1786 m. Vokietis Achardas pirmasis išskyrė rūgštį iš durpių tirpalo ir tada nusodino humusinę rūgštį (žemės ūkio chemikai pradėjo "augti"). Vėliau, 1797 m. Ir 1807 m., Vauquelin ir Thomson Thomson iš Vokietijos išskyrė huminę rūgštį iš išskaidytų augalų liekanų ir dirvožemio, naudojant riebalus. Po 47 metų galų gale susidaro "juodųjų medžiagų, tamsiosios medžiagos, humuso ir humino rūgšties" evoliucinis procesas. Giliausia "tamsioji medžiaga" dirvožemyje yra humusinė rūgštis.


2) Istorijos raida: dirvožemio humuso rūgšties mokslinis supratimas.

Žmogaus humuso rūgšties naudojimas prasidėjo prieš 210 metų. 1809 m. Vokietijos agronomas Albrechtas Daniel Thae (1752-1828) pasiūlė "dirvožemio humuso mitybos teoriją". Jis teigė, kad dirvožemio derlingumas priklauso nuo humuso (pagrindinės medžiagos humino rūgšties), humusas yra vienintelė augalinė maistinė medžiaga dirvožemyje, mineralai gali tik netiesiogiai pagreitinti humuso absorbciją. Žmogaus naudojimas dirvožemio humuso rūgšties orientavimo šios teorijos "natūralus indėlis, natūralus produkcijos" žemės ūkio produkcijos, formavimas "dirvožemio derlingumas savarankiškumo" žemės ūkio gamybos būdas, atidaryti žmogaus preliudą naudoti dirvožemio humuso rūgšties. Nebent 1840 m. Vokietijos chemikas Liebigas (Justus von Liebig, 1803-1873) pateikė "Augalų mineralinės mitybos teoriją", atmetė "dirvožemio humuso mitybos teoriją", praktiškai cheminių trąšų pramonė sparčiai augo ir taip pat pakeitė dirvožemio humuso rūgšties žemės ūkio gamybos būdas.


3) istorijos praktika: humino rūgšties naudojimas pramonėje.

Humino rūgštis Kinijoje buvo sukurta žmonių masinės industrializacijos būdu. 1974 m. Valstybinė taryba išleido ugniagesių ir žemės ūkio ministerijos "Nacionalinį klausimą [1974] 110", būtent "Ataskaitą apie aktyvų bandymą, skatinimą ir humuso rūgšties trąšų gamybą". 1979 m. Valstybinė taryba išleido dokumentą "guofa [1979] 200", ty Valstybinės ekonominės komisijos ataskaitą dėl visiško humuso rūgšties naudojimo stiprinimo. Šie du dokumentai atvėrė kelią plataus masto huminių rūgščių vystymui ir panaudojimui. Tarp jų "žemės ūkio paskirties" "penkios svarbios funkcijos" humicio rūgštis pritraukė visame pasaulyje dėmesį ir vis dar atlieka pagrindą. Jau beveik 30 metų, vadovaujant Kinijos humuso rūgšties pramonės asociacijai, pramonė, užsiimanti huminių rūgščių žemės ūkio sričių susijusi teorija, technologija ir produktų tyrimai, jau suformavo žaliosios rūgšties rūgšties trąšų produktų sistemą, žalių pesticidų produktų sistemą, žaliuosius darinius sistema, visiškai galinti išeiti, sąlyginė garantija maisto saugai gamyboje. Ypač per pastaruosius 10 metų pasaulyje vis daugiau ir daugiau tyrimų apie humino rūgšties vaidmenį, yra didėjanti tendencija, Kinijos humic rūgšties skaičius, visi cituoti literatūros tyrimų dažnumas yra didžiausias pasaulyje, prieš Jungtines Amerikos Valstijas , Vokietija ir kitose šalyse. Tai ne tik atspindi humusinių rūgščių mokslinių tyrimų raidą ir pažangą pasaulyje per pastaruosius 10 metų, bet ir įrodo, kad Kinija pirmauja pasaulyje humusinių rūgščių mokslinių tyrimų srityje. Šiuo metu stiprinant pastovios pagrindinės žemės ūkio paskirties žemę ir gerinant dirbamos žemės kokybę, žemutinė žemė turi leisti huminę rūgštį išsaugoti.


2. Išvada

"Bendro likimo bendruomenės" statyba negali būti atskirta nuo žemės ūkio, o "dirvožemio ir trąšų harmonija" yra kertinis akmuo. Naujojoje eroje mes turime aktyviai reaguoti į generalinio sekretoriaus Xi JinPing raginimą ir sukurti naujus "dirvožemio ir trąšų derinimo" santykius su "humic acid" "dviem centrais". Pavasarį gėlės yra švieži, medus yra kvapus, tegul avioriai turi naujos eros vaisius, palauksime ir pamatysime.