Namuose > žinios > Turinys

Bio-organinių trąšų privalumai

Dec 28, 2017

Biologinių organinių trąšų naudojimas turi tokią naudą:

Bio-organinės trąšos turi daug naudingų mikroorganizmų, amino rūgščių, peptidų, fermentų ir mikrobų antibiotikų. Biologinės organinės trąšos gali sumažinti anglies ir azoto kiekį, anglies ir azoto santykis yra per didelis, mikrobų skilimo greitis yra lėtas ir dirvožemis naudojamas efektyviai azotu. Tuo pat metu gali slopinti augalo patogeną, pagerinti mikrobų aplinką ir fizinę dirvožemio struktūrą, pagerinti augalo savitumą, pagerinti pasėlių kokybę ir atsparumą saugojimui.

1 biologinės organinės trąšos, palyginti su cheminėmis trąšomis:

1) kompleksinės biologinės trąšų maistinių elementų; maistinių medžiagų maistinių elementų tik vienas ar keli.

2) biologinės organinės trąšos gali pagerinti dirvožemį; reguliarus trąšų naudojimas gali sukelti dirvožemio tankinimą.

3) biologinės organinės trąšos gali pagerinti produkto kokybę; per daug cheminių trąšų sukelia prastą produkto kokybę.

4) biologinės organinės trąšos gali pagerinti mikroorganizmų derliaus rizosferą ir pagerinti kenkėjų atsparumą augalams; cheminės trąšos yra pasėlių mikroorganizmai

Viena grupė, linkusi į kenkėjus ir ligas.

5) biologinės trąšos gali skatinti naudoti chemines trąšas, pagerinti trąšų naudojimą; vien tik trąšos gali lengvai sukelti fiksuotas maistines medžiagas

Prarastas

2 biologinės organinės trąšos ir rafinuoti organiniai trąšos, palyginti su:

Rafinuotų organinių trąšų yra džiovintos gyvulių mėšlas, susmulkintos pakuotės, skirtos organinių trąšų pardavimui.

1) visiškai išsklaidytos biologinės organinės trąšos, ne deginančios šaknys, ne supuvusios sodinukai; rafinuotų organinių trąšų be brandus, tiesioginis naudojimas suskaidomas į dirvožemį, sukels deginamųjų daigynų reiškinį.

2) Biologinės organinės trąšos išsisklaido esant aukštai temperatūrai, daugiausia patogenų ir kiaušinių nužudymas, kenkėjų ir ligų mažinimas; rafinuotų organinių trąšų, nesutrikdžiusių, požeminių kenkėjų, kurie išsisklaidys dirvožemyje.

3) biologinės organinės trąšos papildė naudingomis bakterijomis, dėl kurių užima floros poveikį, mažina ligų atsiradimą; rafinuotų organinių trąšų dėl aukšto temperatūros džiovinimo, žudant visus mikroorganizmus viduje.

4) biologinių organinių trąšų aukštas maistinių medžiagų kiekis; rafinuotų organinių trąšų dėl aukšto temperatūros apdorojimo, dėl to prarandama maistinių medžiagų.

5) biologiškai organinių trąšų dezodorantas, lengvas kvapas, beveik jokio kvapo; rafinuotų organinių trąšų, be dezodoracijos, išsiveržimo iš naujo.

3 biologinės organinės trąšos ir mėšlo skirtumas:

1) visiškai suskaidytos biologinės organinės trąšos, kiaušinių mirtingumas pasiekė 95% ar daugiau; paprastas mėšlo krūvis, kiaušinių mirtingumas yra mažas.

2) biologinės organinės trąšos bekvapės; mėšlas numirta.

3) patogus ir vienodas biologinių organinių trąšų naudojimas, lauko mėšlo panaudojimas nėra patogus, nevienodas trąšų naudojimas.

4 biologinių organinių trąšų ir biologinių trąšų skirtumas:

1) Bio-organinės trąšos yra pigios, apie 1000 juanių už toną; biologinio trąšų kaina yra brangi, dešimtys tūkstančių tonų.

2) Biologinės organinės trąšos turi funkcines bakterijas ir organines medžiagas, kurios gali pagerinti dirvožemį ir skatinti fiksuotų maistinių medžiagų išsiskyrimą dirvožemyje. Biologinės trąšos turi tik funkcines bakterijas ir skatina fiksuotų trąšų naudojimą dirvožemyje per funkcines bakterijas.

3) Biologinės organinės trąšos organinė medžiaga yra funkcinių bakterijų gyvenimo aplinka, kurią po naudojimo į dirvožemį lengva išgyventi. Funkcinės biologinių trąšų bakterijos gali būti netinkamos tam tikrai dirvožemio aplinkai.