Namuose > žinios > Turinys

Naudojamos jūros dumblių ekstraktai

May 09, 2019

„Aqualantis“ (jūros dumblių ekstraktų trąšos) yra gaminamos kaip natūralios dumbliai kaip žaliava, naudojant biologinę fermentacijos technologiją, kad būtų galima išgauti ir praturtinti mineralines maistines medžiagas organizme, pavyzdžiui, jūros dumblių polisacharidą, manitolį, betainą, augalų augimo reguliatorius ir mikroelementus. Tai nauja ekologiškų organinių trąšų rūšis, kuri išlaiko natūralų aktyvų jūros dumblių ingredientą.


Unikalių maistinių medžiagų poveikis jūros dumblių trąšoms :


1. Jūros dumblių polisacharidas

Jis gali padidinti produktų stabilumą, chelatinius neorganinius jonus ir sunkiųjų metalų jonus bei sustiprinti augalų fotosintezę. Pakeista dirvožemio struktūra ir padidėjo pralaidumas. Be to, augalai gali būti lengvai absorbuojami, kad pagerėtų organizmo imunitetas ir efektyviai pagerėtų pasėlių kokybė.


2. Betainas

Jis gali reguliuoti ląstelių osmosą ir padidinti pasėlių atsparumą sausrai, šalčiui ir druskingumui. Serija fermentų, kurie apsaugo augalus; Ji veikia kaip vabzdžių atbaidymo funkcija ir gali reguliuoti ir skatinti augalų augimą.


3. Manitolis

Dalyvauti augalų fotosintezėje, reguliuoti augalų mitybos osmotinę pusiausvyrą ir netiesiogiai pagerinti jo imunitetą.


4. Jodas

Gali slopinti, nužudyti bakterijas, sustiprinti augalų kūno imunitetą.


5. Citokininai

Kaip augalų hormonas, citokininas gali reguliuoti augalų hormono sekreciją ir skatinti jos augimą.Apkarpyti programos našumą:


1. Braškių

Su dumblių trąšomis ankstyvesni diferencijuoti gėlių pumpurai ir gėlės augo. Talpykla yra didesnė, o tai yra naudinga vaisių vystymuisi. Vaisiai geros formos, geresnės kokybės!


image


2. Pomidorai

Taikant dumblius, jis gali veiksmingai skatinti maistinių medžiagų sintezę ir transformaciją, lapai yra stori žalūs ir minkšti, fotosintezė yra gera, augalai yra stiprūs, gėlės ir vaisiai yra apsaugoti, ryškumas yra didelis, vaisių tipas yra ryškus yra geras, atsparumas priešlaikiniam senėjimui, netinkamų vaisių prevencija ir gydymas, bambos puvinio vaisiai ir kitos fiziologinės ligos turi labai gerą prevencijos poveikį.


image


3. Lemon

Citrinų medis su dumbliais 20 dienų, greitas šaudymas, augalas sodrus, palieka storą žalią blizgesį. Dumbliai gali paskatinti greitai pasisavinti maistines medžiagas pasėliuose ir reguliuoti citrinų medžių augimo potencialą.


image


4. Agurkai

Po dumblių krūvio poveikio diagramos. Storos ir tamsiai žalios spalvos lapai yra daug stipresni nei prieš naudojimą, o šėrimo ir šėrimo pajėgumai žymiai pagerėja. Vaisių stoutas, geriau melionas, greitesnis meliono augimas!

imageEl. Paštas: info@agronaturetech.com

Tel: + 86-29-81129402