Namuose > žinios > Turinys

Huminės rūgšties svarba

Jul 19, 2019

Humino rūgšties trąšos yra svarbi produktyvioji žemės ūkio gamybos jėga. Daugiau nei 40 metų tyrimų ir gamybos praktika įrodė, kad humino rūgštis daro didelį poveikį.


1. Tręškite dirvą. Ar dirvožemyje yra huminių medžiagų, o homogeninis dirvožemis sutampa, didėjant dirvožemio organinių medžiagų kiekiui, atkuriant dirvožemio granuliuotą struktūrą, padidėja dirvožemio mikroorganizmų gyvybingumas, dirvožemio maistinių medžiagų balansas, pagerėja dirvožemio derlingumas, koreguojama dirvožemio pH vertė, sumažėja tarša dirvožemis, sumažėja dirvožemio druskingumas, padidėja dirvožemio anglies kaupimosi pajėgumas ir kitos funkcijos.


2. Optimizuokite trąšas. Humino rūgštis yra puikus trąšų sinergikas, pasižymintis pėdsakais ir aukštą efektyvumą. Humino rūgštis gali optimizuoti maistinių medžiagų derinį, prailginti trąšų poveikį ir paskatinti maistinių medžiagų papildymą. Humino rūgštis gali padidinti trąšų panaudojimo koeficientą vidutiniškai daugiau nei 10 procentinių punktų, tai atitinka grynąjį padidėjimą 30–40%. Humino rūgšties trąšos gali sumažinti tręšimo kiekį 5–20%, kad būtų užtikrintas stabilus derlius ir padidėtų pasėlių derlius. Humino rūgšties trąšos gali sumažinti tręšimų skaičių, tręšti vieną kartą, kad būtų patenkintas kultūrinių augalų mitybinis aprūpinimas auginimo sezonu.


3. Skatinkite augimą. Humino rūgštis yra tarptautiniu mastu pripažintas natūralus biologinis stimuliuojantis hormonas, kuris yra natūralus, pranašesnės kokybės ir švelnaus pasiskirstymo, daro labai didelį stimuliuojantį poveikį ir daro įtaką pasėlių augimui. Tyrimas parodė, kad humino rūgštis turėjo reikšmingą poveikį skatinant šaknų augimą ir gerinant šaknų veiklą, o šaknies reguliavimas turėjo ir lokalų (tiesioginį poveikį), ir bendrą poveikį (netiesioginį poveikį), o tiesioginis poveikis buvo didesnis nei netiesioginis.


4.Saugokite ekologiją. Organinis humino rūgšties ir cheminių trąšų derinys gali sumažinti azoto, fosforo, kalio ir mikro-trąšų naudojimą padidindamas cheminių trąšų panaudojimo greitį, o tai skatina taupyti išteklius ir energijos sąnaudas cheminių trąšų gamybos procese, mažina kenksmingų dujų išmetimas ir žemės ūkio naudmenų ekosistemos poveikio šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui ir vandens eutrofikacijai sumažinimas.


5. Gerinkite kokybę. Humino rūgšties trąšos gali pagerinti maistinių medžiagų, tokių kaip krakmolas, baltymai, tirpus cukrus, vitaminai ir tt, kiekį. Huminės rūgšties trąšos taip pat gali sumažinti kenksmingų medžiagų žemės ūkio produktuose, pavyzdžiui, kai kurių sunkiųjų metalų, nitratų ir pesticidų likučius.


6. Azoto stabilizavimas ir anglies sekvestracija. Humusinės rūgšties trąšos gali padidinti mineralizacijos greitį ir sukauptą dirvožemio organinės anglies mineralizacijos kiekį, pagerinti dirvožemio humuso sudėtį ir kombinuotą formą ir taip padidinti dirvožemio organinės anglies kiekį.