Namuose > žinios > Turinys

Trąšų su organinėmis trąšomis pakaitalas yra tik už kampo

Oct 24, 2018

Trąšų pakeitimas organinėmis trąšomis yra tik už kampo.


"Pasodinkite gėlę, visiškai pasikliaujame trąšomis, kurios turi būti atsakingos", čia "trąšos" ankstyviausias taškas yra organinės trąšos, tai taip pat yra patirtis, kurią tūkstančiai metų mūsų šalies darbo jėgos žmonės apibendrina žemės ūkio gamyboje. Kadangi organinių trąšų populiarinimas įvairiose Kinijos provincijose ir regionuose, cheminių trąšų pakeitimas organinėmis trąšomis buvo akivaizdus.


image


Šiais metais Anhui provincija sukūrė šešias pilotines apskritis, kuriose organinės trąšos iš vaisių ir daržovių arbatos buvo pakeistos cheminėmis trąšomis, o ūkininkai, kurie vadovavo ūkininkams, naudojo gyvulius ir naminių paukščių mėšlą bei kitas gyvulių ir paukščių veisimo atliekas, kad gamintų organines trąšas, apdorotų ir taikytų komercinės organinės trąšos, gerai išnaudoja organinių trąšų išteklius, tokius kaip gyvuliai ir naminių paukščių mėšlas, ir realizuoja perdirbimą ir perdirbimą.


Hebei provincijos žemės ūkio departamentas sužinojo, kad šiais metais žemės ūkio NongCunBu nustato 10 apskričių (miestų, rajonų) Hebei provincijoje atlikti bandomąją medžiagą organines trąšas vietoje cheminių trąšų, qinhuangdao FuNing zonos, xingtai apskrities, zunhua obuolių organinėms trąšoms vietoj cheminių trąšų pionierių (miesto, ploto), shijiazhuang pelaginių, Zhuzhou miesto, hiraizumi miesto, Yongqing, Qing apskritis, guantao, auga organinių trąšų daržovių vietoj cheminių trąšų pionierius (miestas, plotas). 10 apskričių (miestų ir rajonų) bandomoji demonstravimo zona sudarė 62 200 mu, o įgyvendinimo laikotarpis - nuo šių metų rugsėjo iki kitų metų spalio mėn. Pilotinės zonos bus nukreiptos į kompostą, papildytą komercinėmis organinėmis trąšomis , padės ūkininkams naudoti žemės ūkio atliekas organinėms trąšoms kurti ir naudoti, gerai išnaudos organinių mėšlo išteklius, tokius kaip gyvuliai ir naminiai paukščiai, integruoti ir kaupti įvairių tipų organines trąšas, kuris gali būti dubliuojamas ir populiarinamas, siekiant pakeisti techninį trąšų modelį. Ilgalaikis vaisių ir daržovių organinių trąšų pakaitalų mechanizmas buvo pastatytas populiarinant techninį trąšų keitimo būdą.


Kadangi ekologinio mėšlo skatinimas Zhejiang provincijoje 2011 m., Organinių trąšų pakeitimas pasiekė puikių rezultatų. Iki 2017 m. Provincijoje buvo iš viso 4,94 mln. Tonų organinių trąšų, kurių plotas buvo 24,7 mln. Mu. 2017 m. Bendras trąšų naudojimas ir azoto trąšų naudojimas atitinkamai sumažėjo 9,1 proc. Ir 12,4 proc., Palyginti su 2013 m. Žemės ūkio ir kaimo reikalų ministerijos pasiūlytas tikslas "iki 2020 m. Pasiekti, kad trąšų naudojimas didžiausioms kultūroms būtų mažesnis nei 2020 m." įvykdė septynerius metus anksčiau laiko.

Jei norite sužinoti organinių trąšų produktų detales, nedvejodami susisiekite su mumis.


www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com