Namuose > žinios > Turinys

Bio-organinių trąšų vaidmuo

Jan 05, 2018

Mikrobinės trąšos ir biologinės trąšos, be turtingos huminės rūgšties, fulviko rūgšties ir aminorūgščių, turi daug naudingų mikroorganizmų, ne tik gali koreguoti ir pagerinti dirvožemį, užkirsti kelią dirvos sutankymui, subalansuoti dirvožemio pH, užkirsti kelią piktybinių bakterijų išsiskyrimas, augalų ligų ir vabzdžių kenkėjų atsiradimas, taip pat drėgmė, temperatūra, riebalų didėjimo poveikis. Tuo pačiu metu mikrobinių trąšų ir biologinių organinių trąšų sinergetinis poveikis NPK sudėtinėms trąšoms leido mums pasiekti organinius (didelį organinių medžiagų kiekį), neorganinius (didelius, vidutinius ir mikroelementus) mikrobų bakterijos (Bacillus subtilis , Bacillus licheniformis, Bacillus megaterium, Bacillus želė, Trichoderma, fotosintetinės bakterijos ir tt), tręšimo, mitybos ir tręšimo balansas.


1, azoto trąšų sinergetinis poveikis


Dauguma azoto trąšų yra daugiausia amonio bikarbonatas ir karbamidas. Amonio azotas yra nestabilus ir labai nepastovus. Po sumaišymo su biologinėmis organinėmis trąšomis biologinės organinės trąšos turi stiprių funkcinių grupių, tokių kaip karboksilo grupė ir fenolio karboksilo grupė, turi stiprią jonų mainų gebą ir adsorbciją, gali sumažinti amonio azoto kiekį. Amido azoto trąšos, azotas, esantis ureazės sekretuojant ureazės skilimą į amonio karbonatą po augalų gali būti absorbuojamas. Jei amido azotas patenka į šarminį dirvožemį, amonio bikarbonato skilimas taip pat atsiranda dėl nepastovumo pobūdžio praradimo, dėl kurio vienos iš priežasčių nėra amido azoto. Amido azotas, derinamas su biologinėmis organinėmis trąšomis, amido azotas turi aiškią sinergiją. Pirma, ureazės aktyvumas, lėtėja amido azoto skilimas, mažėja lakumas; antrasis yra su amido azoto formavimo kompleksu ir palaipsniui skilinasi, kad išlaisvintų azotą, kad amido azoto efektyvumas būtų tuo pačiu metu plečiamas biologinės biologinės trąšos. Veikla gali skatinti augalų šaknų vystymąsi ir in vivo azoto metabolizmą ir skatinti azotą absorbcija.


2, sinergetinis fosforo trąšų poveikis


Dirvožemyje naudojamos fosforo trąšos, tirpių fosforų lengvai galima fiksuoti dirvožemiu, rūgščiame dirvožemyje fosforas dažniausiai nustatomas laisvu geležies ir aliuminio jonais; šarminiame dirvožemyje fosforas daugiausia yra kalcio fiksavimas, esamo fosforo pavertimo fosforu uždelstas fosforas net netinkamas fosforas, sezoninis fosforo panaudojimas yra tik 10-20%. Įtraukus biologines organines trąšas, vandenyje tirpaus P fiksavimas gali būti atvirkščiai, atidėtas ir neveiksmingas P paviršiaus konversija gali būti sulėtėjęs, o organinės medžiagos ištirps ir ištirpsta, padidina P judantį atstumą dirvožemyje ir skatina P sugertis šaknine sistema.


3, sintetinis poveikis kalio


Organinės medžiagos yra funkcinės grupės gali sugerti kalio jonų saugojimą, kad išvengti vandens praradimo dirvožemyje ir išplovimo dirvožemyje, bet taip pat užkirsti kelią molio fiksacijai molio. Kai kurios organinės medžiagos, tokios kaip humic rūgštis, humic acid, žemos rūgšties rūgštis, kalio silikatas, kalio laukas šparas ir kitos mineralinės medžiagos, turi ištirpusį poveikį, galite jį lėtai skilti, padidinti kalio išsiskyrimą ir padidinti turimo kalio kiekį.


4, trąšų sinergija


Dirvožemyje yra daug mikroelementų atsargų, tačiau dėl dirvožemio elementų antagonizmo ir dirvožemio fiksavimo bei tam tikrų rūgščių radikalų cheminio derinio per daug mažai veiksmingų dalių gali absorbuoti augalai. Organinės medžiagos ir netirpūs mikroelementai gali atsirasti dėl kompleksavimo reakcijos, kad susidarytų tirpus, lengvai absorbuojamas organinių rūgščių mikroelementų kompleksų, skatina augalų šaknų absorbciją ir skatina mikroelementų absorbciją iš šaknų į oro dalį. Perkėlimas iš kai kurių palieka kitus lapus.El. Paštas: info@agronaturetech.com