Namuose > žinios > Turinys

Kas yra jūros dumblių ekstraktai?

Dec 21, 2018


Jūros dumblių trąšos yra pagrindinė importuojamų giliavandenių Ascophyllum Nodosum žaliava, fermentiškai hidrolizuota ir koncentruota. Veiklioji dumblių medžiaga yra išsaugota kiek įmanoma.


Jame gausu daugiau kaip 66 maistinių medžiagų, įskaitant įvairius retus Jūrų elementus, tokius kaip jūros dumblių polisacharidas, oligosacharidas, algino rūgštis, manitolis, alkaloidai ir tt Be to, jame yra įvairių vitaminų, amino rūgščių ir įvairių natūralių augalų endogeninių medžiagų. hormonai, kurie suteikia visapusišką mitybą augalų augimui, reguliuoja pasėlių augimo pusiausvyrą, ir augalai auga sveikai ir tvarkingai.


image【Privalumai】

 

1.Gerti dirvą dirvoje, apsaugoti vandenį ir trąšas

Jis naudojamas dirvožemio granuliuotos struktūros formavimui, dirvožemio gebėjimui išlaikyti vandenį ir trąšas, skatinti šaknų augimą, išsivysčiusią šaknų sistemą, storą šaknį ir baltą šaknį.

 

2.Reguliuoti augimą ir suteikti visapusišką mitybą

Jis gali subalansuotai auginti augalus, pasiekti mitybos ir augimo pusiausvyrą, skatinti gėlių pumpurų diferenciaciją, sumažinti krintančias gėles ir vaisius, sudėtyje yra įvairių dumblių veikliųjų medžiagų ir mineralinių elementų, turtingas mityba, patenkinti augalų augimo poreikius visi etapai;

 

3.Pagerinkite kokybę ir derlingumą, žalias ir sveikas

Tai gali gerokai pagerinti augalų fotosintezę ir trąšų absorbciją bei panaudojimo lygį, padidinti aromatinių medžiagų laikymą, padidinti derlių, pagerinti kokybę ir pailginti pasėlių laikymo laiką.

 

4. Atsparumas ligai, užšalimas ir blokavimas

Jis gali skatinti augalų apsaugos sistemos aktyvumą ir tuo pat metu pagerinti pačių pasėlių atsparumą, padidinti pasėlių atsparumą ankstyvam, šalčiui, antifrizui, drėkinimui, atsparumui druskai ir kitiems atsparumams.
www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com