Namuose > žinios > Turinys

Koks skirtumas tarp fulviko rūgšties ir humic acid? Kuris geresnis?

Jul 12, 2018


Humino rūgštis skirstoma į rudą humic acidą, geltoną humic acidą ir tt. Humio rūgštis yra augalų ir gyvūnų liekanos, daugiausia yra augalų likučiai, mikroorganizmų skilimas ir transformacija, pokyčių serija ir geocheminė fizinė susikaupusio makromolekulinio organinio silpnumo rūgšties mišinio, priklausomai nuo skirtingo tirpumo skirtinguose tirpikliuose ir spalvos, procesas gali būti suskirstytas į fulviko rūgštį, rudąjį puvinį, juodą puvinį ir žaliąją keturią puvinio rūgštį.

image.png

Joms būdinga:

Fulvo rūgštis : ji yra labai rūgšta ir turi gerą metalų jonų kompleksavimo efektą.

Juoda fulviko rūgštis lėtai juda augalo kūne, stimuliuojama lėtai, lengvai įsisavina augalo paviršių, skatina šaknų augimą.

Rudoji fulviko rūgštis : sudėtyje yra deguonies aktyviosios grupės terpės, lėtai juda augalo kūne stimuliuojanti terpė.

Humino rūgštis yra plačiai naudojama dirvožemyje, durpėse, lignituose, ištemptose akmens anglose, jūroje, ežeruose ir pelkėse. Bendras huminių rūgščių kiekis dirvožemyje yra didžiausias, tačiau jo vidutinis kiekis yra mažesnis nei 1%. Bendras druskos vandens kiekis taip pat yra gana didelis, tačiau koncentracija yra mažesnė, kurią neįmanoma sukurti kaip šaltinį. Labiausiai perspektyvių šaltinių, į kurias išgaunama humusinė rūgštis, yra kai kurios geoterminės akmens anglys, tokios kaip durpės, lignitas ir ištemptos akmens anglys, kurių humino rūgšties kiekis pasiekia 10-60%.

image.png


Fulviko rūgšties kalis yra veiksmingas ir labai molekulinis organinis junginys, yra minimalus humuso rūgšties molekulinis svoris, aukščiausio lygio reaktyvioji vandenyje tirpaus dalis, funkcinių grupių sąveika, atspindinčia specifinių fizikinių ir cheminių savybių įvairovę, patekus į gyvūną ir augalus organizmas gali atlikti įvairias fiziologines funkcijas, slopinti ar aktyvuoti fermentus ir vaidmenį augalų ir gyvūnų organizmų metabolizme, atspindi akivaizdų stimuliavimą, reguliuojant endokrininį hormoną, atlieka gydymo vaidmenį ir pagerina organizmo imuninę funkciją.


Fulvos rūgštis turi bendrąsias humic rūgšties savybes, būtent:

Viena iš jų yra ta, kad jos molekulinė masė yra maža, ją lengvai galima absorbuoti ir naudoti organizmai.

Antra, ji turi daugiau funkcinių grupių negu įprasta humino rūgštis, turinti didesnį fiziologinį aktyvumą ir stipresnį metalų jonų kompleksavimo gebėjimą.

Trečia, humino rūgštis gali būti tiesiogiai tirpsta vandenyje, šių druskų vandeninis tirpalas tampa pagrindinis, o geltona humic rūgštis gali būti tiesiogiai tirpi vandenyje, jo vandeninis tirpalas tampa rūgštus.


Pagrindinės funkcijos:

Fulviko rūgšties taikymas žemės ūkyje dabartiniam vietiniam potencialių technologijų šaltiniui pasaulyje dažniausiai vartoja fulviko rūgštį ir biologinį fermentacijos produktą iš naujų technologijų derinio, o gamybos procese - sudėtinių bakterijų fermentacijos technologijos taikymas ir vienos pakopos fulviko ekstrahavimas rūgštis kartu su technologijomis, dėl to žemės ūkyje naudojama fulviko rūgštis parodys didelį gyvybingumą.

Dabartinė vietinė gamyba ZengChanSu daugiausia orientuota į augalinių lapų trąšų, organinių skystų trąšų ir augalų auksino naudojimą ir tt, techninis turinys yra nedidelis, todėl skubiai reikia tobulinti žemės ūkyje naudojamų didelių ir naujų technologijų fulviko rūgštį.

Tyrimai rodo, kad fulviko rūgštis žemės ūkio vaidmenyje, pagrindinis dirvožemio gerinimas, trąšų poveikio didinimas, augalų augimo skatinimas, augalų atsparumo didinimas, augalų kokybės gerinimas, aptariamas betonas, susijęs su būdingu vidaus kontroliniu poveikiu:

1. Padidinti dirvožemio grupės struktūrą, atlaisvinti dirvožemį, pagerinti dirvožemio trąšų išsaugojimo gebėjimus, koreguoti pH vertę, sumažinti dirvožemyje esančių sunkiųjų metalų kiekį ir sumažinti druskos jonų žalą sėkloms ir sodinukams. 2.Also fiksacija, fosforo šalinimas ir aktyvuotas kalis. Ypač akivaizdu, kad sinergetinis kalio trąšų poveikis gali padidinti šaknų ir sėjinukų skaičių, pasipriešinti sunkioms kiaukutėms, pasipriešinti ligoms ir pagerinti pasėlių kokybę.

3. Stiprinti augalų šaknų sukibimą ir greitą absorbciją, ypač fiziologinėms ligoms, kurias sukelia mikroelementų stygius.

image.png

Kalio humatas yra natūralus aromatinis hidroksi karboksilatas, turintis didelį molekulinį imogeniškumą.

Išvaizda: kietas juodas milteliai, tirpsta vandenyje, šarminis, turintis hidroksilą, karboksilatą ir kitus aktyvius genus.

Pagrindinės specifikacijos:

Įmonė, kuri reikalauja augalų azoto, fosforo, kalio ir kitų elementų, gali būti daugiafunkcinis veiksmingas kompleksinis trąšas, pritaikytas dirvožemio gerinimui ir augalų auginimo stimuliavimui, ir šiek tiek turi tam tikrą poveikį. Pramonė: gręžimo druskos apdorojimo agentai, jonų mainų agentai, nuotekų valymo priemonės, sunkiųjų metalų adsorbentas ir tt

Pagrindinės humic rūgšties funkcijos:

A. Naudojant huminę rūgštį, gali pasikeisti per daug didelės druskos, šarmų dirvožemyje, labai susiskaidžiusios dirvožemio grūdeliai, blogos dirvožemio struktūrinės savybės, skatina dirvožemio agregato susidarymą, sudaro gerą būklę, todėl augalų šaknų augimas ir vystymasis geros sąlygos.

B. Humuso rūgšties naudojimas gali atleisti kultivuojamą dirvą, sunaikinti druskos kaupimąsi, sumažinti dirvožemio druskos kiekį, atlikti druskingo izoliavimo vaidmenį, padidinti sodinukų kiekį, sumažinti silpnus sodinukus ir negyvus sodinukus, augalus auginti sveikai.

C. Humino rūgštis turi daug katijonų transformacijos, daugiau kaip 10 kartų didesnė už įprastą dirvožemį. Į dirvą dirvožemyje labai padidėjo dirvožemio adsorbcijos pajėgumas ir sumažėjo druskos paviršiaus kiekis.

D. Salinas, ypač aukštas šarmų dirvožemio pH kiekis (9,0 ar didesnis), tiesiogiai kenkia augalų augimui ir net sukelia mirtį, PH yra per didelis, bet taip pat veikia dirvožemio fosforą, geležį, manganą, borą, cinką ir kitas maistines medžiagas. . Rūgščių ir rūgščių rūgščių pH vertė yra 6,8, gali neutralizuoti šarminį, sumažinti dirvožemio ir augalų žalą, šarminį poveikį, mažai išeina druskų šarmas, sukuria geras dirvožemio sąlygas augalų pasėliams auginti.

image.png

Santrauka:

1. Humicio rūgštis žemės ūkio "didžiųjų penkių" (pagerinti dirvožemį, padidinti trąšų, skatinti augimą, tobulinti meną ir gerinti kokybę) vadovavo žemės ūkio humuso rūgšties taikymui ir pažangai.

2. Fulvino rūgštis yra humuso rūgšties produktas, turintis platų spektrą ir ekonomiškai naudingas. Jis dabar naudojamas augalų augimo agentuose, antistresinėse medžiagose, skystose trąšose ir medicinoje Farmacijos, kosmetikos ir kiti aspektai vis dar turi didelę rinkos ir konkurencinį pranašumą.

3. Geltonosios puvinio rūgšties "keturių agentų funkcija" žemės ūkyje (sausros atspari medžiaga, augimo reguliatorius, pesticidų lėto atpalaidavimo sinergiklis ir cheminių elementų kompleksorių agentas) yra klasikinis, ir tai unikali sausros atspari medžiaga.